Wiadomości z Piekar Śląskich

Katalog produktów firmy Atlas Poland

 • Dodano: 2019-10-30 12:45, aktualizacja: 2020-06-02 09:03

Firma Atlas Poland oferuje swój asortyment na polskim rynku już od 15 lat. Przez ten czas udało jej się zgromadzić nie tylko rzeszę zadowolonych klientów, ale także wielokrotnie poszerzyć swój asortyment tak, że obecnie posiada największą w kraju bazę maszyn roboczych zarówno do sprzedaży, jak i do wynajęcia. Ten sukcesy firma zawdzięcza otwartości na nowoczesne technologie oraz braniu udziałów w targach robotniczych, na którym ma możliwość zaprezentowania swoich nowoczesnych urządzeń technicznych. Duże znaczenie dla rozwoju firmy ma także to, z kim współpracuje. Partnerzy Atlas Poland zapewniają najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania oraz szeroki wybór produktów technicznych dla wielu sektorów prac. 

Jakie urządzenia znajdują się w bazie produktów firmy Atlas Poland?

Firma Atlas Poland wychodzi na przeciw obecnym oczekiwaniom swoich klientów. Dzisiaj każdy wychodzi z założenia, że jeśli potrzebuje jakiejś usługi, to najprawdopodobniej znajdzie ją w internecie. W związku z tym marka utworzyła sprawnie prosperują stronę internetową - https://www.atlas-poland.pl/ - na której możemy dokładnie zapoznać się z działalnością firmy, jej misją, założeniami oraz aktualnościami, związanymi z marketingiem oraz zarządzaniem firmą. Dodatkowo na stronie internetowej możemy także zapoznać się z całym asortymentem firmy Atlas Poland. Dzięki temu klienci sprawnie oraz w mobilny sposób mogą zorientować się czy w siedzibie firmy znajdą urządzenia, których szukają. Dodatkowo na stronie internetowej podany jest szereg numerów telefonów, które skierują nas do poszczególnych specjalistów, w zależności od tego, czego szukamy oraz jakiej pomocy oczekujemy.  

Maszyny nowe, oferowane przez firmę Atlas Poland. 

Jeśli chodzi o nowe maszyny, oferowane przez firmę, zajmującą się sprzedażą i wynajmem maszyn roboczo-technicznych, to mamy tutaj do wyboru następujące urządzenia: 

 • koparki dwudrogowe - ich głównym zadaniem jest zadbanie o bezpieczeństwo pracowników, wykonujących czynności na torach kolejowych. Podczas prac w tym terenie należy postępować tak, aby prace na wskazanym torowisku nie kolidowały z ruchem kolejowym. Dodatkowo koparki wyposażone są w system Carsy, umożliwiający elektryczne sterowanie dociskiem kół do szyn, co przekłada się na dobór najbardziej optymalnych czynników pracy do podłoża, na którym jest wykonywana. System wymaga stałej kontroli jednego z pracowników. Można także oddzielnie sterować przednimi i tylnymi kołami koparki dwudrogowej, dzięki czemu sterowanie nią podczas prac kolejowych jest ułatwione, a dodatkowo dzięki temu, że jest wyposażona w dwie osie jest o wiele stabilniejsza od koparek jednoosiowych. W firmie Atlas Poland możemy zapoznać się z następującymi modelami koparek dwudrogowych: 1604 ZW oraz 1404 ZW.
 • koparki kołowe oraz gąsienicowe - są to koperki, które zostały skonstruowane tak, aby doskonale sprawdzać się podczas prac związanych z wykopywaniem, wyburzeniem oraz budowaniem. Dodatkowo gąsienicowa konstrukcja koparek gąsienicowych pozwala na pracę w trudnym, ciężko dostępnym terenie. Atlas Poland oferuje koparki kołowe oraz koparki gąsienicowe firmy Atlas oraz firmy Sany. 
 • ładowarki kołowe - tego rodzaju urządzenia są wielofunkcyjne, ponieważ sprawdzą się w każdym miejscu, w którym potrzebne jest przenoszenie towaru. Są wyposażone w duże łyżki, które mogą jednocześnie przetransportować dużą ilość materiału w tartaku, na budowie czy podczas robót drogowych. Funkcjonalna kabina operatora dodatkowo podnosi komfort pracy, a wyciąg hydrauliczny dodatkowo zwiększa jej atuty. W firmie Atlas Poland możemy wyposażyć się w ładowarki kołowe o mocy od 2-15 ton, jak i w te o mocy od 9-23 ton.
 • walce - to urządzenie, służące do zagęszczania terenu oraz zagęszczania mas nawierzchniowych w przypadku robót drogowych. Na stronie Atlas Poland możemy zapoznać się z wieloma modelami walców - AW 240, AW 300, AW 260, AW 1070E, AW 1100E, AW 1120E, AW 1140E oraz AW 1130e. 
 • minikoparki - minikoparki gąsienicowe idealnie sprawdzają się w pracach na trudnym terenie, gdzie nie są potrzebne duże łyżki, a te średnich rozmiarów. Żwirownia czy drobne roboty budowlane zyskają znacznie sprawniejsze wykończenie jeśli użyjemy minikoparki o modelu np. Sany lub Atlas Kompakt. 
 • maszyny przeładunkowe - ich konstrukcje są imponujących rozmiarów, dzięki temu sprawiają, że są urządzeniami niezastąpionymi podczas rożnego rodzaju rozładunków czy przeładunków. Dzięki ogromnej sile oraz wydajności, jaką dysponują są doskonałą inwestycją dla tych, którzy szukają urządzenia mobilnego, trwałego i niezastąpionego w działaniu. W Atlas Poland możemy znaleźć takie maszyny przeładunkowe, jak 520 MH, 400 MH, 350 MH, 300 MH, 270 MH, 250 MH, 200 MH, 180 MH oraz 160 MH. 
 • kompaktory i rozdrabniacze - dzięki ich zastosowaniu rozdrabnianie żadnych materiałów nie będzie stanowiło problemu. Umożliwiają przygotowanie biomasy, rozdrabnianie owoców, warzyw czy drewnianych odpadów. Dzięki temu stanowią urządzenia dobre dla tych, którzy chcą działać na rzecz środowiska i ekologii. Atlas Poland oferuje nie tylko kompaktory i rozdrabniacze, ale także urządzenia napowietrzające i przerzucające kompost, przesiewacze oraz rębaki. 
 • maszyny portowe - umożliwiają rozładunek oraz załadunek kontenerów i innych jednostek technicznych o wadze od 16 to aż 45 ton. Należą do nich Reachstackery oraz wózki widłowe. 
 • strzępiarki i prasonożyce - umożliwiają kontrole odpadów metalowych, znajdujących się w firmie, dzięki możliwości ich sprasowania oraz rozczłonowania, dzięki temu możemy podzielić je na człony, które będą zajmowały wyznaczone przez nas miejsce. To z kolei ułatwi nam także zagospodarowanie przestrzenne w miejscu pracy. Atlas Poland oferuje w tej materii prasnonożyce Squalo, strzępiarki, paczkarki oraz Colmar. 
 • wozidła przegubowe - tego rodzaju urządzenia świetnie sprawdzają się przy transporcie sypkich materiałów w terenach trudno dostępnych. W ofercie możemy znaleźć TA300 oraz TA400. 

Maszyny używane oferowane przez Atlas Poland. 

 • koparki dwudrogowe 
 • koparki kołowe 
 • maszyny przeładunkowe 
 • koparki kołowe 
 • koparki gąsienicowe SANY 
 • minikoparki 
 • maszyny do recyklingu 

Jak widać asortyment, jaki firma Atlas Poland oferuje swoim potencjalnym klientom jest szeroki i co ważne, wciąż się poszerza. Dodatkowo osoby, zainteresowane działaniem maszyn technicznych, ich możliwościami oraz wydajnością mogą uczestniczyć w E-roboczym show, organizowanym cyklicznie. Wstęp na nie jest darmowy, a cały event jest obfity w różnego rodzaju atrakcje, związane z maszynami, ich obsługą i możliwościami. Do tego organizowane są konkursy z nagrodami oraz prelekcje osób, związanych z branżą zarówno w sposób pośredni, jak i bezpośredni. 

Chcąc bliżej zapoznać się z zaprezentowanymi urządzeniami, poznać ich specyfikę oraz możliwości warto zajrzeć na stronę internetową firmy Aatlas Poland - https://www.atlas-poland.pl/ lub odwiedzić siedzibę firmy, znajdującą się w Rumii na ul. Towarowej 31. Firma posiada także oddziały w Białymstoku na ul. Warszawskiej 74 oraz w Dąbrowie Tarnowskiej na ul. Świętego Antoniego 154 A.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.