Wiadomości z Piekar Śląskich

Nowy sklep BIGA blisko Ciebie - tania, markowa odzież w przystępnych cenach!

  • Dodano: 2012-12-12 08:00, aktualizacja: 2012-12-12 12:20

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o otwarciu nowego sklepu z tanią, markową odzieżą - BIGA.  Sieć handlowa, dysponująca 47 punktami, zaprasza do nowego sklepu BIGA, który rozpocznie swoją działalność 19 grudnia w Piekarach Śląskich, ul. Wyszyńskiego 26a (nad marketem Biedronka).

 

 
Przygotowując się do otwarcia punktu handlowego w Piekarach Śląskich chcieliśmy zapewnić każdemu klientowi dostęp do atrakcyjnej odzieży w przystępnej cenie. W związku z tym, w sklepie BIGA w Piekarach Śląskich na pewno znajdą się takie znane i cenione światowe marki, jak m.in: Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent. A wszystko to w atrakcyjnych cenach i dobrej jakości.

 
 
BIGA to sieć handlowa oferująca tanią, markową odzież i akcesoria. BIGA to także hurt odzieży używanej. Hurtownia dysponuje towarem dobrej jakości sprowadzanym z różnych krajów Europy. Liczba dostawców odzieży stale wzrasta. BIGA oferuje szeroki wybór markowych ubrań przeznaczonych dla osób w każdym wieku.

 
 
Firma BIGA od początku swojego istnienia stara się aktywnie wspierać różne inicjatywy społeczne, pomagać potrzebującym, szczególnie dzieciom. Wszystkie nasze działania nie byłyby możliwe do realizacji gdyby nie Państwo - nasi Klienci. Pomagaliśmy m.in. Maćkowi wygrać walkę z chorobą nowotworową, a obecnie wspieramy naukę języka angielskiego 23 podopiecznych Domu Dziecka w Winiarach. 
 
 
BIGA pojawia się w mediach i znanych blogach związanych z modą. W jednym z programów „Dzień Dobry TVN”, Tomasz Jacyków odwiedził punkt handlowy w Sosnowcu.  Ponadto informacja na temat BIGA pojawiła się m.in. w magazynie „Elle” . Sieć handlowa BIGA organizuje cykliczne akcje promocyjne, w których do zdobycia są takie nagrody, jak m.in. zagraniczne wycieczki oraz nagrody rzeczowe. 

 
 
Na codziennie aktualizowanej stronie internetowej www.bigastyl.pl dostępne są dodatkowe informacje na temat sklepów, asortymentu, jak również aktualne akcje promocyjne i konkursy dla klientów.
 
 
 
 
BigaZapraszamy Państwa na wielkie otwarcie sklepu!


Otwarcie sklepu BIGA - 19 grudnia (środa), godz. 8:00
Piekary Śląskie
ul. Wyszyńskiego 26a (nad marketem Biedronka)

 
 

Pokaż na mapie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.