Wiadomości z Piekar Śląskich

Piknik firmowy. Dlaczego to dobry pomysł?

  • Dodano: 2021-05-20 09:00

Spędzanie czasu wraz ze współpracownikami w ostatnich miesiącach było niemożliwe. Większość osób pracujących w biurach przeniosło się na home office, przez co spotkania z innymi zostały ograniczone do minimum. Obecnie znów można spędzać czas ze znajomymi i nie tylko - jest to dozwolone przede wszystkim na świeżym powietrzu. Stąd warto pomyśleć o organizacji imprezy plenerowej w firmie. Sprawdź, dlaczego warto postawić na firmowy piknik.

1. Pikniki firmowe coraz popularniejsze

2. Imprezy tematyczne dla grup różnej wielkości

3. Atrakcje na piknikach - sprawdź, co przygotuje agencja eventowa

Pikniki firmowe są organizowane od lat. Kojarzą się głównie z imprezami rodzinnymi, na które zapraszani są rodzice wraz z dziećmi oraz pracownicy wraz z małżonkami. Takie przyjęcia są łatwe do zorganizowania, zwłaszcza gdy korzysta się z usług agencji eventowej. Sprawdź, dlaczego warto zorganizować piknik firmowy z jej pomocą.

Pikniki firmowe coraz popularniejsze

W czasach, gdy możliwości wynajmowania różnych sal i lokali są ograniczone, dobrym pomysłem jest organizacja pikników. Agencja eventowa ma duże doświadczenie w ich przygotowywaniu. Możliwe jest ich zorganizowanie na dowolnym terenie zielonym, w górach, nad jeziorem lub morzem, a także na terenie przynależącym do firmy. W zależności od miejsca, w którym organizuje się imprezę integracyjną na Śląsku, agencja dostarcza różne akcesoria i sprzęty. Jako organizator, agencja bierze na siebie między innymi dostarczenie oświetlenia, nagłośnienia, sceny i innych niezbędnych sprzętów.

Ogranizacja imprez tematycznych na świeżym powietrzu to okazja do zbudowania silnego i doskonale zintegrowanego zespołu. Spotkanie w luźnej atmosferze sprawia, że współpracownicy poznają się lepiej i dowiadują się o swoich mocnych i słabych stronach. Dzięki temu znacznie łatwiej jest im podjąć efektywną pracę nad projektem oraz rozdzielić obowiązki.

Imprezy tematyczne dla grup różnej wielkości

Organizacja imprez tematycznych w formie pikników jest odpowiednia zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. Imprezy plenerowe mogą być przygotowywane bezpiecznie nawet dla kilkudziesięciu osób - wystarczy, że wybierze się odpowiednie miejsce na event, nawet w dużym mieście, na przykład w Katowicach. Duży teren umożliwia przygotowanie udanego pikniku nawet przy niepogodzie. Agencja dostarcza namioty, a zabawy tematyczne i różne atrakcje sprawiają, że wszyscy bawią się doskonale.

Piknik można zorganizować zarówno z okazji Dnia Dziecka bądź ukończenia ważnej inwestycji, jak i w ramach jubileuszu. Impreza zostanie przygotowana z uwzględnieniem okazji, z której wynika. Dzięki temu pracownicy chętniej wezmą w niej udział i dostosują się do wymagań odnośnie stroju itp. 

Atrakcje na piknikach - sprawdź, co przygotuje agencja eventowa

Imprezy plenerowe organizowane przez profesjonalną agencję są uzupełnione o różne atrakcje. Możliwe jest zorganizowanie zabawy tanecznej, zawodów sportowych, a także atrakcji dla dzieci. Na pikniku firmowym z udziałem dzieci można zamówić puszczanie baniek, malowanie twarzy oraz wiele innych zajęć dla maluchów. Na imprezy integracyjne na Śląsku agencja przygotuje również zimne i ciepłe posiłki, napoje, grill oraz słodkie przekąski w zależności od tematu imprezy i oczekiwań firmy.

Atrakcje na piknikach firmowych obejmują spotkania ze strażakami, występy grup artystycznych, bądź pokazy pirotechniczne. Wszystkie elementy imprezy można uzupełnić o scenerię o dowolnej tematyce. Agencja może przygotować tło w postaci pustyni, lasu tropikalnego lub inne, nawiązujące do charakteru firmy lub branży, w której działa. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.