Wiadomości z Piekar Śląskich

Smartfony Samsung 2018 - poznaj propozycje!

  • Dodano: 2018-08-14 12:15, aktualizacja: 2018-08-14 13:54

Dla jednych liczy się wytrzymałość, dla innych design, jeszcze inni cenią sobie jakość robionych zdjęć. Bez względu na detale, wśród propozycji smartfonów Samsung na 2018 rok z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. By jednak łatwiej znaleźć odpowiedni dla siebie telefon, warto zapoznać się z jego kilkoma różnymi wariantami.

Dobra jakość w rozsądnej cenie

Smartfony Samsung na 2018 rok to nie tylko propozycje z wyższej półki, ale również telefony dostępne w dogodnej cenie. Nie oznacza to jednak, że znacząco tracą na jakości. Tu z pewnością należy wspomnieć o jednym z najnowszych modeli na polskim rynku w 2018 roku – smartfonie Samsung Galaxy J6. To telefon, który z pewnością pozytywnie zaskoczy miłośników zdjęć oraz żywych i intensywnych kolorów, a to dzięki zastosowanej technologii Super AMOLED. Całkiem dobre zdjęcia to zasługa tylnego obiektywu, który posiada 13 Mpix; przedni obiektyw ma natomiast 8 Mpix. Aparat posiada także funkcję Selfie Focus, dzięki której zdjęcia portretowe są dobrej jakości. Smartfon Samsung J6 wchodzący na polski rynek dostępny jest w cenie 1149 zł, jednak dla tych, którzy uważają, że cena jest zbyt wysoka, operatorzy przygotowują atrakcyjne promocje.

Wyższa jakość

Na początku 2018 roku Samsung zaprezentował model Galaxy A8 – to młodszy brat flagowego smartfona Samsung S8. Telefon spodoba się tym, którzy chcą, by smartfon nie tylko pełnił funkcje telefonu, ale także był wielofunkcyjnym gadżetem. Samsung Galaxy A8 posiada funkcję rozpoznawania twarzy, która dotychczas była dostępna wyłącznie w smartfonach o wiele droższych. Ponadto osobom, które cenią jakość smartfona, przypadnie do gustu fakt, że telefon Galaxy A8 jest odporny na kurz i wodę. Smartfony Samsung z 2018 roku charakteryzują się bardzo dobrymi aparatami – w tym przypadku przedni podwójny obiektyw ma aż 16 Mpix i 8 Mpix, co umożliwi zrobienie doskonałego zdjęcia selfie. Cena nie jest niska, waha się w okolicach 1600 zł, natomiast warto podkreślić, że Galaxy A8 znajduje się już na półce premium wśród telefonów Samsung.

Coś dla miłośników smartfonów Samsung

W 2018 roku na rynek wchodzi nowy model flagowej wersji smartfonów Samsung – po sukcesie  modelu Galaxy S8 koreański producent prezentuje Samsunga Galaxy S9+. Co zmieniło się w jednym z najdroższych i najbardziej zaawansowanym technicznie smartfonie? Poza kosmetycznymi zmianami względem poprzednika, to przede wszystkim lider wśród smartfonów do robienia zdjęć. Postawiono w nim na zmienną przysłonę obiektywu, a tym samym najjaśniejszą, jaką dotychczas zainstalowano w smartfonach. Nie tylko zdjęcie, ale i dźwięk potwierdza nowatorskie podejście producenta do nowego modelu – dzięki dwóm głośnikom możemy słuchać muzyki w najwyższej jakości. Fanów Samsunga długo do zakupu nie trzeba będzie namawiać, choć cena sięga nawet 3999 zł. Natomiast niezdecydowanym, którzy chcą kupić telefon najwyższej jakości, z pewnością warto polecić ten model.

Smartfony Samsung w 2018 roku na polskim rynku są nadal jednymi z najchętniej wybieranych telefonów. Koreański producent stara się dopasować do zmiennego rynku, rosnącej konkurencji i coraz bardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.