Wiadomości z Piekar Śląskich

Specjalistyczne maszyny używane w branży przemysłowej

  • Dodano: 2019-10-16 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 10:04

Jesteśmy wiodącą firmą w branży przemysłowej udostępniającą specjalistyczny sprzęt do prac ziemnych i drogowych, która posiada długoletnie doświadczenie poparte udaną współpracą zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi.

Nasza wysoka pozycja na rynku wynika z bogatej oferty usługowej, którą kierujemy do przedsiębiorców ceniących fachową obsługę wykonywaną na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas zaawansowane technologicznie używane koparki czołowych producentów maszyn, m.in. Atlas Poland , Willibald czy Yanmar, charakteryzują się bezawaryjnością, trwałością mechaniczną oraz dużą wydajnością eksploatacyjną. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w kraju. Nasze koparki cieszą się dużą popularnością wśród klientów, co wynika z ich niezawodności wynikającej z kompleksowego przygotowania sprzętu do pracy, w każdych warunkach środowiskowych oraz atmosferycznych.

Maszyny używane - opis oferty

Oferowane przez nas maszyny używane przeznaczone są m.in. do prac na torach tramwajowych oraz kolejowych, do robót okołotorowych, utrzymaniowych, a także do robót ziemnych i drogowych. Ponadto udostępniamy klientom koparki dedykowane do budownictwa i wykopów. W naszym asortymencie znajdują się również maszyny przeładunkowe, które cieszą się dużą popularnością, dzięki ich wszechstronnemu zastosowaniu. Nasze maszyny z powodzeniem wykorzystywane są również w tartakach czy pracach specjalistycznych, t.j. sektorach rolniczych, recyklingu, kształtowaniu krajobrazu lub w wąskich placach budowy.

Dysponujemy precyzyjnymi koparkami stosowanymi najczęściej w pracach drogowych i ziemnych, w kopalniach, w budownictwie, na torfowiskach oraz żwirowniach, a także zarówno podczas wyburzeń, jak i wykopów. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalny sprzęt do recyklingu. Należą do nich najpopularniejsze urządzenia, m.in. strzępiarki, prasonożyce, kompaktory, paczkarki złomu oraz rozdrabniacze. Udostępniamy dodatkowo wielozadaniowe koparki gąsienicowe stosowane w najtrudniejszym terenie.

W naszej flocie znajdują się stale serwisowane maszyny używane, dzięki czemu oferowany przez nas sprzęt jest w stałej gotowości do działania, nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Posiadamy w ofercie dużą ilość maszyn, co umożliwia nam współpracę z wieloma klientami w tym samym czasie. Ponadto dysponujemy wykwalifikowanym personelem technicznym, który świadczy również dla naszych klientów usługi doradcze w zakresie doboru maszyny do wykonania określonej pracy.

Charakterystyka oferowanych maszyn używanych

W ofercie posiadamy zaawansowane technologicznie koparki dwudrogowe, kołowe oraz gąsienicowe. Ponadto dysponujemy zarówno specjalistycznymi maszynami przeładunkowymi, jak i ładowarkami kołowymi. W naszym asortymencie znajdują się również maszyny do recyklingu oraz minikoparki. Oferowane przez nas maszyny używane to sprawdzony sprzęt, charakteryzujący się trwałością eksploatacyjną oraz innowacyjną funkcjonalnością. Skuteczność działania naszych maszyn pozwala wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia terminowo oraz z najwyższą jakością, w zakresie m.in. prac ziemnych i drogowych czy budowlanych.

Reklama w internecie - sposób na dotarcie do klienta

Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Jesteśmy rozpoznawalnym partnerem, który swoją działalność oraz zakres usług promuje m.in. poprzez intuicyjną stronę www. Profesjonalny serwis internetowy umożliwia dotarcie do szerokiego kręgu klientów, w krótkim czasie. Szczegółowy opis oferty pozwala przedsiębiorcom dokonać porównania naszej oferty z usługami firm konkurencyjnych, dzięki czemu pozyskujemy klientów świadomych naszych usług. Do potrzeb klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dlatego zależy nam na pełnej satysfakcji naszych kontrahentów ze współpracy z nami.

Poprzez naszą stronę internetową nawiązujemy współpracę z firmami z całej Polski. Stale urozmaicamy ofertę maszyn używanych, aby dostosować ją do oczekiwań klientów, jednocześnie promując nasze usługi poprzez internet, w celu nawiązania współpracy z jak największą liczbą przedsiębiorców. W dzisiejszych czasach, kiedy do najpopularniejszych metod handlu należy sprzedaż internetowa, każde profesjonalne przedsiębiorstwo prowadzące właściwą politykę marketingową, powinno reklamować się w sieci. Dotyczy to zarówno firm oferujących usługi, jak i przedsiębiorstw, które poszukuje profesjonalnych partnerów do współpracy. Reklama w internecie wpływa na płynny przekaz informacji, skutkujący możliwością nawiązania współpracy z nowym klientem.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę

Nabyte przez nas doświadczenie oraz profesjonalne podejście do potrzeb przedsiębiorców, sprawiają, że jesteśmy firmą uznaną na rynku zarówno przez naszych klientów, jak i ekspertów branży przemysłowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z należytą starannością oraz dbałością o interes klienta. Cenimy czas naszych współpracowników, dlatego oferujemy profesjonalną obsługę w ekspresowym czasie i bez zbędnych formalności. Udostępniane przez nas maszyny używane, stanowią najlepszą ofertę jakościową na rynku. Wpływa na to fakt, że posiadamy własny serwis maszyn używanych, gwarantujący kompleksowe przygotowanie sprzętu do pracy.

Wykwalifikowana kadra techniczna naszej firmy dba o właściwy stan techniczny oferowanych maszyn, co wpływa na ich wysoką sprawność również podczas długotrwałej eksploatacji. Nasz sprzęt wykorzystywany jest do realizacji najdroższych inwestycji w kraju, dlatego cieszymy się zaufaniem klientów z całej Polski. Dla naszych partnerów najważniejsze jest niezawodne i skuteczne działanie maszyn, dlatego szczególną uwagę zwracamy na utrzymanie naszego sprzętu w najwyższej sprawności technicznej. Nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dzięki czemu podjęliśmy już stałą współpracę z wieloma przedsiębiorcami.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców ceniących profesjonalizm oraz współpracę na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były konkurencyjne oraz dostosowane do potrzeb klientów. Stale analizujemy rynek, dlatego ciągle wzbogacamy nasz asortyment nowym sprzętem. Zależy nam na zaufaniu kontrahentów, dlatego szczegółowo przedstawiamy naszą ofertę na stronie internetowej. Zawsze dążymy do zrealizowania usługi na najwyższym poziomie, w celu nawiązania stałej współpracy z klientem. Oferujemy elastyczne warunki współpracy dostosowane do wymagań naszym współpracowników.

W ciągu kilkunastu lat działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży, dlatego oferujemy wyselekcjonowany sprzęt dostosowany do wykonywania zadań na potrzeby naszych klientów. Przedsiębiorców poszukujących m.in. rzetelnego partnera do realizacji własnych celów, profesjonalnego i niezawodnego specjalistycznego sprzętu oraz fachowego doradztwa w zakresie doboru maszyn do wykonania określonej pracy, zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z nami. Gwarantujemy państwu indywidualne podejście, obsługę na najwyższym poziomie oraz zadowolenie ze współpracy z nami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.