Ogłoszenia / Różne - okazje i promocje

dodaj ogłoszenie

Ozonowanie pomieszczeń firmy, biura Kastelnik

  • Dodano: 2021-04-13
  • 1903 wyświetlenia

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje od 2013 r. ozonowanie pomieszczeń firmy Piekary Śląskie, a także ozonowanie pomieszczeń biurowych oraz innych dużych przestrzeni np. sklepów wielkopowierzchniowych, w których na o dzień mamy do czynienia z wieloma ludźmi. Profesjonalne ozonowanie za pomocą przemysłowych generatorów pozwala na dezynfekcję powierzchni nawet do 9000 m3/h. Pozwala nam to na sprawne działanie. Posiadamy całodobową infolinię, na którą nasi klienci mogą dzwonić i zadawać pytania dotyczące naszej oferty. Przed realizacją zlecenia wykonujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut! Efekty odkażania ozonem są bezpośrednio po wykonanej usłudze, ale i wiele dni po niej. Przed długi czas możemy cieszyć się pomieszczeniem bez wirusów, bakterii i grzybów.

Dezynfekcja biura za pomocą ozonowania. Ochrona przed koronawirusem!

Gwarantujemy realizację usługi w ciągu 24h w miastach takich jak: Piekary Śląskie, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin,  Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Łaziska, Lubliniec, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Ustroń, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Olkusz, Szczyrk, Siewierz, Ogrodzieniec, Szczekociny, Strumień, Toszek, Koziegłowy, Krzanowice, Pilica, Wolbrom, Zawiercie.

O sukcesie ozonowania świadczy jego dokładność. Rozpylony generatorem ozon potrafi wniknąć wszystkie, nawet trudno dostępne zakamarki. Dokładnie usuwa z zakątków pomieszczeń wszelkie drobnoustroje: bakterie, wirusy, roztocza. Co istotne – ozon nie uczula i nawet wrażliwi alergicy nie odczuwają żadnych negatywnych reakcji, będąc w lokalach, gdzie dokonano ozonowania. Można powiedzieć, że dzieje się wręcz przeciwnie. Ozon jako jedyny ze środków dezynfekujących jest używany jako narzędzie do walki z alergenami. Z tego właśnie powodu ozonowanie jest często wykorzystywane do oczyszczania powietrza w mieszkaniach osób leczących się na alergię. Kolejną zaletą ozonu jest fakt, że poza niszczeniem drobnoustrojów, które powodują uczulenia, np. roztocza, kurz, sierść zwierząt, oczyszcza także pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą ozonowania możemy zlikwidować nawet bardzo przykre zapachy, których nie da się łatwo pozbyć, np. wietrząc mieszkanie czy biuro. Na przykład ozon bez problemu rozprawi się z dymem papierosowym, zapachem zgnilizny czy spalenizny.

 

 

Zadzwoń do profesjonalistów z firmy Kastelnik i zamów usługę odkażania ozonem.

 

Tel. +48 735-960-510 lub +48 660-577-511

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.