Katalog firm

dodaj firmę

MBP - Miejska Biblioteka Publiczna Piekary Śląskie

Adres i telefon

ul. Kalwaryjska 62 d
41-940 Piekary Śląskie
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

           Misją Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, rozpoznawanie i zaspakajanie potrzeb edukacyjnych i kulturalnych lokalnej społeczności, a także zapewnienie profesjonalnego poziomu swych usług, ich popularyzacja oraz budowanie pozytywnego wizerunku Biblioteki w swoim środowisku i na zewnątrz. Równie ważne jest promowanie kultury i tradycji regionu i kraju, która stanowi o poziomie świadomości mieszkańców i ich identyfikacji z małą ojczyzną i Polską.
           Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich nowoczesnym ośrodkiem informacji, komunikacji społecznej i kultury szanującym przeszłość i kreującym przyszłość.

 

Pracować dla ludzi - oto wielka i pilna potrzeba. To w obecnych czasach takie ważne, by pamiętać, że dusza ludzka ma większą potrzebę ideałów niż realności. Bo realność sprawia, że istniejemy; ideały sprawiają, że żyjemy.                                                                                                                                                                                      — Wiktor Hugo

         

Galeria Eterna to miejsce w budynku Biblioteki Centralnej, gdzie eksponowane są obrazy podarowane naszej Bibliotece przez artystów, którzy wystawiali swe prace w galerii Izby Regionalnej. Zbiór liczy obecnie ponad 30 prac. Tworząc wirtualną Galerię Eterna mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa do obejrzenia jej pięknych eksponatów w naturze. ZAPRASZAMY!

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • MBP - Miejska Biblioteka Publiczna posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Piekar Śląskich od 2008 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.