Katalog firm dodaj firmę

MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Olimpijska 3
41-943 Piekary Śląskie

Godziny otwarcia: 8:00 – 21:00

  • Poniedziałek: 8:00 – 21:00
  • Wtorek: 8:00 – 21:00
  • Środa: 8:00 – 21:00
  • Czwartek: 8:00 – 21:00
  • Piątek: 8:00 – 21:00
  • Sobota: 8:00 – 21:00
  • Niedziela: 8:00 – 21:00

tel.: 32 768 10 10Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 1994 r. Ośrodek dysponuje bogatą bazą sportowo-rekreacyjną. Do najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców miasta obiektów należą: basen plenerowy, lodowisko, korty tenisowe, boiska piłkarskie o nawierzchni syntetycznej, skatepark, staw wędkarski, boiska do petanque, boiska do siatkówki plażowej oraz plac zabaw. W zarządzie MOSiR-u pozostają również stadiony przy Olimpijskiej 3 i w Brzozowicach-Kamieniu, boiska piłkarskie w Dąbrówce Wielkiej i Kozłowej Górze, kompleks "Orlik" w Kamieniu oraz sale gimnastyczne w Kozłowej Górze i Brzezinach Śląskich. Obiekty są stale modernizowane i dostosowywane do wymagań mieszkańców. Priorytetem na najbliższe lata jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży poprzez uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez sekcje MOSiR-u oraz w rozgrywkach międzyszkolnych o Puchar Prezydenta Miasta, jak również promocja rekreacji ruchowej osób dorosłych, w tym niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe: MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, mosir, miejski ośrodek sportu i rekreacji, sport, osir, rozrywka, rekreacja, zajęcia sportowe, miejski ośrodek sportu i rekreacji

Statystyki: 13262 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.