Planowana przerwa w dostawie prądu w Piekarach Śląskich. Sprawdź szczegóły

Czas czytania: 3 min.

W Piekarach Śląskich zaplanowano czasową przerwę w dostawie energii elektrycznej. Wyłączenie obejmie wybrane adresy na terenie miasta i potrwa kilka godzin.

Przerwa w dostawie prądu w Piekarach Śląskich

Zgodnie z podanym harmonogramem, przerwa w dostawie energii elektrycznej nastąpi w poniedziałek, 25 maja. Utrudnienia zaplanowano w godzinach od 9.00 do 14.00.

Brak prądu dotyczyć będzie mieszkańców wybranych posesji przy ulicach:

Piekary Śląskie:

  • ul. Powstańców Śląskich od numeru 59 do 67 oraz numery 44 i 46,
  • ul. Pod Gajem od numeru 1 do 9.

Wyłączenie energii 25 maja. Warto się przygotować

Mieszkańcy wskazanych lokalizacji powinni uwzględnić planowane wyłączenie w swoich codziennych planach. Warto wcześniej naładować telefony, laptopy i inne urządzenia, a także zabezpieczyć sprzęt elektroniczny, który może być wrażliwy na przerwy w zasilaniu.

Planowana przerwa ma potrwać około 5 godzin. Po zakończeniu prac dostawa energii elektrycznej powinna zostać przywrócona.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe