Rekordowe Biegowe GP MOSiR w Piekarach Śląskich. Na starcie 182 uczestników

Czas czytania: 4 min.

W Piekarach Śląskich nie brakuje sportowych emocji. W niedzielę, 7 czerwca, na stadionie MOSiR Kozłowa Góra odbyła się III edycja Biegowego GP MOSiR 2026. Tym razem wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbę uczestników — na starcie stanęły 182 osoby.

Rekordowa frekwencja podczas Biegowego GP MOSiR 2026

Organizatorzy mogą mówić o bardzo udanej edycji. Biegowe GP MOSiR 2026 cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, a ostatnie zawody pokazały, że lokalna rywalizacja sportowa ma coraz większe grono sympatyków.

Na stadionie MOSiR w Kozłowej Górze wystartowali zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy. Wydarzenie było okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do aktywnego spędzenia czasu i wspólnego kibicowania.

Klasyfikacja szkół w Piekarach Śląskich

W ramach zawodów prowadzona była również klasyfikacja szkół. Najlepszy wynik uzyskała MSP nr 11 w Piekarach Śląskich, która zdobyła 627 punktów.

Drugie miejsce zajęła Zespół Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich im. Marii Grzegorzewskiej z wynikiem 578 punktów. Na trzeciej pozycji uplasował się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, który zdobył 257 punktów.

Kolejna edycja już 14 czerwca w Parku Brzozowice-Kamień

To jednak nie koniec biegowych emocji. Kolejna edycja Biegowego GP MOSiR 2026 odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca, o godz. 10:00 w Parku Brzozowice-Kamień.

Zapisy prowadzone są online.

Organizatorzy zachęcają mieszkańców do udziału i wspólnego tworzenia sportowej atmosfery w Piekarach Śląskich.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe