ZGK rozpoczyna wiosenne porządki

Czas czytania: 2 min.

Zakład Gospodarki Komunalnej na bieżąco utrzymuje czystość miasta, teraz jednak pora na większe pozimowe sprzątanie, dlatego potrzebujemy pomocy mieszkańców Piekar Śląskich.

Pomóż w zachowaniu czystości

Zabiera się za dzikie wysypiska śmieci, gruz i inne odpady wyrzucone w różnych miejscach. Wskażcie lokalizację, a miasto zrobi z tym porządek.

Chodzicie na spacery, biegacie, jeździcie na rowerach – jeśli widzicie miejsca gdzie trzeba interweniować – piszcie na: [email protected]. To nie muszą być duże skupiska – porzucone worki, pojedyncza opona, rozsypany gruz lub zwyczajnie zanieczyszczony i zaniedbany teren.

W tym tygodniu zbiera się zgłoszenia, a w kolejnym do akcji ruszają pracownicy ZGK i za jednym razem robią porządek w całym mieście.

Dzięki zgłoszeniom mieszkańców służbom porządkowym uda się dotrzeć do miejsc gdzie nie zawsze same by trafiły.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe