Wiadomości z Piekar Śląskich

Bezpieczne ferie z piekarskimi policjantami. Przypomnienie o zasadach bezpieczeństwa

  • Dodano: 2023-01-25 06:30, aktualizacja: 2023-01-24 20:15

Piekarscy policjanci w ostatnim czasie odwiedzili dzieci spędzające półkolonie w naszym mieście. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych. Mundurowi przypomnieli również milusińskim o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Piekarscy policjanci prowadzą także działania mające na celu wyeliminowanie wśród młodzieży zachowań świadczących o przejawach demoralizacji.

Ferie z policjantami

W ostatnich dniach policjanci z piekarskiej jednostki odwiedzili dzieci spędzające półkolonie na teranie naszego miasta. Jak co roku mundurowi przypomnieli najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. W ramach akcji „Bezpieczne ferie” dzieci brały udział w dyskusjach o bezpieczeństwie podczas korzystania m.in. z lodowiska, jak również podczas pobytu w domu bez nadzoru dorosłych. Szczególną uwagę zwrócono na właściwe zachowanie się podczas zabaw na śniegu oraz o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w okolicy akwenów wodnych, a także przy korzystaniu z dróg. Na koniec, w myśl prowadzonej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, policjanci przypomnieli najmłodszym o zasadach obowiązujących na stokach. Podczas ferii piekarscy stróże prawa prowadzą także działania mające na celu wyeliminowanie wśród młodzieży zachowań świadczących o przejawach demoralizacji.

Wideo

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również