Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarska Ustawka Sportowa. Na początek krótka pogadanka piekarskich policjantów

  • Dodano: 2023-01-24 06:15, aktualizacja: 2023-01-24 06:37

Wojciech Krawczyk – prezes WOPR Piekary Śląskie wraz Piekarskimi Kołami zapraszają na I Piekarską Ustawkę Sportową, która odbędzie się w czwartek 26 stycznia o godz. 18.00.

Wspólnie – rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez przemierzycie piekarskie ścieżki rowerowe. Zaczyna się w Parku w Kamieniu przy fontannie, a meta znajduje się przy budynku MOSiR ul. Olimpijska 3. Długość trasy to 6 km.

Poruszać się będziecie po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zaleca się ODBLASKI i przypomina o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu w szczególności w oświetlenie. Czas na pokonanie trasy to 60 minut.

Uwaga!

Organizatorzy nie będą czekać na spóźnialskich (osoby, które dotrą po 60 minutach), ale dla tych co zmieszczą się w założonym czasie na mecie czeka niespodzianka.

Na początek pierwszej ustawki odbędzie krótka pogadanka piekarskich policjantów, którzy przypomną zasady ruchu drogowego, w tym poruszania się po ścieżkach rowerowych. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia.

Regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również