Wiadomości z Piekar Śląskich

Bumar i piekarski ZSTZ

  • Dodano: 2020-02-12 12:00

Z inicjatywy prezydent Piekar Śląskich, pani Sławy Umińskiej-Duraj w siedzibie ZSTZ odbyło się spotkanie zawiązujące współpracę szkoły z przedstawicielami Zakładów Mechanicznych „Bumar-Łabędy” S.A.

Do szkoły przyjechali prezes zarządu, Marek Grochowski oraz Ewa Baranowska. Podczas spotkania dla uczniów ZSTZ przedstawiono zakres działalności zakładu oraz przedstawiono ofertą pracowniczą.

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ponad 65-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.


Tak prężny zakład poszukuje wykwalifikowanych pracowników, których w naszej szkole nie brakuje. Bogata oferta skierowana jest tak dla uczniów, jak i absolwentów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również