Wiadomości z Piekar Śląskich

Dni Otwarte piekarskich szkół średnich

  • Dodano: 2022-05-26 07:00, aktualizacja: 2022-05-25 22:15

Piekarskie szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów na Dni Otwarte w celu przedstawienia przyszłym uczniom swojej oferty kształcenia.

W Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych Dzień Otwarty odbędzie się 27 maja, a w Akademickim Zespole Szkół 31 maja.

Dzień Otwarty

Wideo

Potencjalni kandydaci szkół średnich będą mogli zobaczyć, jak wygląda infrastruktura szkolna czy nauka w konkretnej placówce. Podczas dni otwartych nauczyciele, młodzież i pracownicy szkoły przygotowują ciekawe wydarzenia sportowe, muzyczne, plastyczne czy językowe. Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych zaprasza na Dzień Otwarty w murach swojej szkoły w piątek 27 maja w godzinach 8.30 – 14.30.

Natomiast społeczność Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich zaprasza wszystkich uczniów klas ósmych na Dzień Otwarty, który w tym roku odbędzie się w klimacie serialowym. Już 31 maja od godz. 12.00 do 15.30 kandydaci będą mogli spotkać się z bohaterami swoich ulubionych seriali. Dodatkowo każdy gość będzie miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce, a także wzięcia udziału w różnych quizach i konkursach, w których można będzie zdobyć nagrody. Dla odwiedzających przygotowany zostanie również słodki poczęstunek. Ponadto, uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły i zdobyć informacje na temat rekrutacji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.