Wiadomości z Piekar Śląskich

Dwa wypadki na piekarskich drogach

  • Dodano: 2021-08-13 07:00, aktualizacja: 2021-08-12 22:32

Do dwóch wypadków drogowych doszło przedwczoraj na piekarskich drogach.

Przedwczoraj około godziny 9:00 na ul. Wyszyńskiego kierujący autobusem komunikacji miejskiej zmuszony był gwałtownie zahamować. Powodem takiego zachowania było otwarcie drzwi z samochodu przez 22-latka podczas wychodzenia z pojazdu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka podróżująca autobusem, która przewróciła się i doznała urazu ręki.

Do kolejnego wypadku doszło około godziny 16:00 na skrzyżowaniu DW 911 z ul. Pod Lipami

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem 32-latek jadąc ul. Pod Lipami od strony Radzionkowa, zderzył się z innym motorowerzystą poruszającym się DW 911 w kierunku Bytomia. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 64-latek, który został zabrany do szpitala. Na czas wykonywanych na miejscu czynności przez policjantów DW 911 na odcinku od skrzyżowania z ul. Karola Miarki do skrzyżowania z ul. Pod Lipami była zamknięta, a ruch odbywał się wyznaczonym objazdem.

Przeprowadzone przez policjantów badania nie wykazały u uczestników zdarzeń obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Dokładne okoliczności wypadków będą teraz wyjaśniać piekarscy śledczy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również