Wiadomości z Piekar Śląskich

Dwa wypadki na piekarskich drogach

  • Dodano: 2021-08-13 07:00, aktualizacja: 2021-08-12 22:32

Do dwóch wypadków drogowych doszło przedwczoraj na piekarskich drogach.

Przedwczoraj około godziny 9:00 na ul. Wyszyńskiego kierujący autobusem komunikacji miejskiej zmuszony był gwałtownie zahamować. Powodem takiego zachowania było otwarcie drzwi z samochodu przez 22-latka podczas wychodzenia z pojazdu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka podróżująca autobusem, która przewróciła się i doznała urazu ręki.

Do kolejnego wypadku doszło około godziny 16:00 na skrzyżowaniu DW 911 z ul. Pod Lipami

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem 32-latek jadąc ul. Pod Lipami od strony Radzionkowa, zderzył się z innym motorowerzystą poruszającym się DW 911 w kierunku Bytomia. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 64-latek, który został zabrany do szpitala. Na czas wykonywanych na miejscu czynności przez policjantów DW 911 na odcinku od skrzyżowania z ul. Karola Miarki do skrzyżowania z ul. Pod Lipami była zamknięta, a ruch odbywał się wyznaczonym objazdem.

Przeprowadzone przez policjantów badania nie wykazały u uczestników zdarzeń obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Dokładne okoliczności wypadków będą teraz wyjaśniać piekarscy śledczy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.