Wiadomości z Piekar Śląskich

Dzień Mamy w "Andaluzji"

  • Dodano: 2019-04-29 12:15

Ośrodek Kultury "Andaluzja" w Piekarach Śląskich serdecznie zaprasza wszystkich miłośników śląskiej “godki” na wyjątkowy program kabaretowy pt: "Weź mie we stowie nikt sie nie dowie", który odbędzie się 23 maja o godz. 18.00.

Trwa sprzedaż biletów!

Ognista Małpa (Afa Fire) to grupa kabaretowa założona przez trójkę przyjaciół, których połączyła miłość do Śląska i jego “godki”. Swoje występy tworzą w oparciu o improwizację, wciągając jednocześnie publiczność w przebieg akcji. Swoimi działaniami starają się pokazać, iż posługiwanie się gwarą daje nieograniczone możliwości i tym samym zachęcają do posługiwania się nią na co dzień. Już dziś zapraszamy na program kabaretowy pod nazwą “Weź mie we stowie nikt sie nie dowie”, który będzie można zobaczyć 23 maja o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury “Andaluzja”.

Bilety w cenie 20 zł nabyć można w impresariacie Ośrodka Kultury “Andaluzja” oraz na stronie: www.okandaluzja.pl. W cenie biletu przewidziano słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę.

"Weź mie we stowie nikt sie nie dowie"
Wejdźcie z nami do świata legendarnych, śląskich stworoków, gdzie tradycja przeplata się z prozą dnia codziennego. Czy to prawda, że Bóg najpierw stworzył Utopca? I czy możliwy jest związek ziemianki ze stworkiem? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Specjalnie dla Was wcielimy się w postaci z legend śląskich i przybliżymy ich świat w kabaretowych etiudach teatralnych, okraszonych piękną muzyką ludową, a wszystko to grane gwarą. Dejcie pozór, bo takiego kabaretu jeszcze na Śląsku nie było!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również