Wiadomości z Piekar Śląskich

Ekopark ma propozycję dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2021-01-26 10:00, aktualizacja: 2021-01-26 15:38

Park Przemysłowo-Technologiczny Ekopark zajmuje się nie tylko wsparciem inwestorów, ale także wynajmem powierzchni biurowych.

PPT EkoPark wspiera biznes już od dekady. Działania Spółki nie ograniczają się tylko do obsługi inwestora i sprzedaży terenów inwestycyjnych. Obejmują też najem powierzchni biurowej w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości. Metamorfoza byłej szkoły w profesjonalny biurowiec sprawiła, że dziś do dyspozycji przedsiębiorców jest 30 pomieszczeń o niejednorodnej powierzchni i o zróżnicowanym wyposażeniu. Kolejny rok z rzędu odnotowano dobre wyniki związane z wynajmem. Wśród partnerów EkoParku znajdują się podmioty funkcjonujące w różnych branżach, nie tylko na lokalnym, ale i międzynarodowym rynku.

Ze względu na wzrastającą popularność firm świadczących usługi mobilne, w siedzibie klienta, jak również intensywny rozwój szeroko pojętej pracy zdalnej, Inkubator Przedsiębiorczości oferuje także opcję wirtualnego biura. Dostosowując się do panujących trendów, EkoPark proponuje m.in. odbiór korespondencji w recepcji budynku, a w dostępnej sali szkoleniowej umożliwia organizację spotkań biznesowych.

Wspierając lokalny biznes, PPT EkoPark stara się wyjść naprzeciw zmieniającym się preferencjom przedsiębiorców. Szukając adresu dla swojej firmy, warto więc zapoznać się z atrakcyjną ofertą Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. W. Roździeńskiego 2A w Piekarach Śląskich.

Po więcej informacji odsyłamy do strony internetowej: www.ekopark.piekary.pl.

Chętni do podjęcia współpracy szczegółowe informacje uzyskają pod numerem telefonu 32 289 04 84.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.