Wiadomości z Piekar Śląskich

Ekopark ma propozycję dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2021-01-26 10:00, aktualizacja: 2021-01-26 15:38

Park Przemysłowo-Technologiczny Ekopark zajmuje się nie tylko wsparciem inwestorów, ale także wynajmem powierzchni biurowych.

PPT EkoPark wspiera biznes już od dekady. Działania Spółki nie ograniczają się tylko do obsługi inwestora i sprzedaży terenów inwestycyjnych. Obejmują też najem powierzchni biurowej w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości. Metamorfoza byłej szkoły w profesjonalny biurowiec sprawiła, że dziś do dyspozycji przedsiębiorców jest 30 pomieszczeń o niejednorodnej powierzchni i o zróżnicowanym wyposażeniu. Kolejny rok z rzędu odnotowano dobre wyniki związane z wynajmem. Wśród partnerów EkoParku znajdują się podmioty funkcjonujące w różnych branżach, nie tylko na lokalnym, ale i międzynarodowym rynku.

Ze względu na wzrastającą popularność firm świadczących usługi mobilne, w siedzibie klienta, jak również intensywny rozwój szeroko pojętej pracy zdalnej, Inkubator Przedsiębiorczości oferuje także opcję wirtualnego biura. Dostosowując się do panujących trendów, EkoPark proponuje m.in. odbiór korespondencji w recepcji budynku, a w dostępnej sali szkoleniowej umożliwia organizację spotkań biznesowych.

Wspierając lokalny biznes, PPT EkoPark stara się wyjść naprzeciw zmieniającym się preferencjom przedsiębiorców. Szukając adresu dla swojej firmy, warto więc zapoznać się z atrakcyjną ofertą Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. W. Roździeńskiego 2A w Piekarach Śląskich.

Po więcej informacji odsyłamy do strony internetowej: www.ekopark.piekary.pl.

Chętni do podjęcia współpracy szczegółowe informacje uzyskają pod numerem telefonu 32 289 04 84.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również