Wiadomości z Piekar Śląskich

Festiwal Kolorów w AZS

  • Dodano: 2018-05-28 09:45

Już 4 czerwca w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich odbędzie się Festiwal Kolorów – wspaniała zabawa dla uczniów i nie tylko!

Dla uczestników imprezy przygotowano między innymi grillowane przysmaki, pokaz gimnastyczny czy pokaz tańca bollywood. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Początek Festiwalu o godzinie 14.00.

Impreza ta jest tylko jednym z wielu wydarzeń, które stale organizowane są na terenie szkoły. W ubiegły wtorek, 22 maja, Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich odwiedził specjalny gość z Hiszpanii – Fernando Batalla, jeden z dyrektorów akredytowanej przez Instytut Cervantesa szkoły językowej Taronja w Walencji, absolwent filologii angielskiej i włoskiej i świetny kucharz.

Fernando przedstawił wybranym uczniom interaktywną prezentację o kulturze Hiszpanii, jej tradycjach, zwyczajach, ciekawostkach i wszystkim tym, co sprawia, że Hiszpania jest wyjątkowa i atrakcyjna dla młodych ludzi. Była to także świetna okazja do poznania możliwości uczenia się języka za granicą.

Gość z Hiszpanii przyjechał do Polski na zaproszenie firmy Project z Katowic, która od ponad 20 lat zajmuje się organizacją wyjazdów językowych, aplikacjami do szkół średnich i wyższych za granicą.

Przy okazji zachęcamy uczniów, którzy już wkrótce staną przed wyborem szkoły średniej, do zapoznania się z ofertą piekarskiego AZS-u. Więcej o rekrutacji znaleźć można tutaj: www.azs.piekary.pl/rekrutacja.

Festiwal Kolorów w AZS


Źródło: UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.