Wiadomości z Piekar Śląskich

Groźnie wyglądająca kolizja na Osiedlu Wieczorka

  • Dodano: 2018-08-23 13:30

W poniedziałkowe popołudnie na jednym ze skrzyżowań w Piekarach Śląskich doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia na miejscu byli już obecni policjanci z piekarskiej drogówki. Mundurowi ustalali przyczyny i okoliczności bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia w ruchu drogowym.

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Maczka i Armii Krajowej. Z ustaleń policjantów wynika, że jadąca toyotą kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu bmw mężczyźnie. Następnie kierujący bmw nie był w stanie opanować pojazdu, w wyniku czego uderzył w budynek znajdujący się przy drodze. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii. Stróże prawa zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów biorących udział w kolizji, bowiem w tym stanie samochody nie mogły uczestniczyć w ruchu drogowym. Kobieta kierująca toyotą za wykroczenie została ukarana mandatem karnym.

Policja apeluje o zachowanie czujności i rozsądek podczas kierowania pojazdami. Pamiętajmy, że na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.


Źródło: KMP Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również