Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

I Piekarskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

  • Dodano: 2016-09-15 14:00, aktualizacja: 2016-09-15 15:02
Porady, jak wykorzystać unijne szanse w sektorze Małej i Średniej Przedsiębiorczości, formy wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez Powiatowy Urząd Pracy - te i podobne tematy zostaną poruszone podczas I Piekarskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości.
 
 
Pierwsze tego typu targi odbędą się 6 października od godz. 10.30 do 16 w Ośrodku Kultury Andaluzja (ul. Oświęcimska 45). Wydarzenie organizowane jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich, Park Przemysłowo-Technologiczny EkoPark oraz Urząd Miasta w Piekarach Śląskich.
 
 
Targi Pracy będą niepowtarzalną okazją do spotkania osób poszukujących pracy z pracodawcami. - Liczymy na uczestnictwo osób wchodzących na rynek pracy jak i chcących się przekwalifikować bądź poszerzyć swoje kwalifikacje - mówi Anna Cuda z Biura Obsługi Inwestora.
 
 
Poza ofertą pracodawców przewidziano porady doradcy zawodowego oraz informacje na temat samozatrudnienia. O godz. 13 rozpocznie się konferencja „Edukacja-Samorząd-Przedsiębiorczość” adresowana do przedsiębiorców, jak również nauczycieli przedsiębiorczości oraz dyrektorów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na konferencji zostanie poruszony temat kondycji piekarskiego rynku pracy oraz form wsparcia dla przedsiębiorców oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w  Piekarach Śląskich oraz Fundusz Górnośląski. Eksperci podpowiedzą też jak wykorzystać unijne szanse w sektorze MŚP.  
 
 
Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zgłoszenie udziału w konferencji do 3 października na adres e-mail: biuro@ekopark.piekary.pl
 
 
Udział w I Piekarskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości jest bezpłatny.
 
 
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj oraz Przewodniczącego Rady Miasta Piekary Śląskie dr. inż. Piotra Buchwalda.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.