Wiadomości z Piekar Śląskich

Kolejna tragedia na drodze

  • Dodano: 2013-01-04 13:15

3 stycznia na ulicy Oświęcimskiej, w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych, doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez jezdnię.

Do wypadku doszło kilka minut przed godz. 17:00. Kierujący Oplem  43 - letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich, jadąc ulicą Oświęcimską potrącił w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych przechodzącą przez jezdnię 45 - letnią kobietę, która z poważnymi obrażeniami ciała, została przewieziona do szpitala. Przybyli na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, wykonali czynności na miejscu zdarzenia i ustalili świadków, co pomoże w wyjaśnieniu dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność do kierowców, którzy zbliżają się do przejść.  Wystarczy zwolnić, obserwować, co dzieje się na jezdni, a do żadnej drogowej tragedii nie dojdzie.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Barbara

    Bardzo proszę o kontakt osobę poszkodowaną 519 606 402

  • leon

    nie bronie teraz kierowcy ,ale piesi maja taką czelność ,że wskakuje pod auto bo on ma zawsze pierszenstwo, a w taka pogode jaka panuje teraz, o wypadek nie trudno,

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.