Wiadomości z Piekar Śląskich

Kolejni zatrzymani z narkotykami

  • Dodano: 2022-10-07 06:15, aktualizacja: 2022-10-06 19:14

Zabezpieczone ponad tysiąc pięćset działek dilerskich narkotyków – to efekt pracy piekarskich policjantów. W ciągu ostatnich pięciu dni piekarscy policjanci zatrzymali, aż 6 osób posiadających narkotyki.

Kolejne narkotyki u zatrzymanych

Policjanci z wydziału kryminalnego piekarskiej jednostki, bazując na wiedzy operacyjnej, w sobotę udali się do miejsca zamieszkania 26-letniego mieszkańca Piekar Śląskich. Z posiadanych informacji wynikało, że może on posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny stróże prawa ujawnili woreczki foliowe z zawartością narkotyków. Badania testerem wykazały, że jest to amfetamina, metamfetamina oraz tabletki ecstasy. 26- latek posiadał również marihuanę. Mieszkaniec Piekar Śląskich został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kolejne cztery osoby posiadające amfetaminę zostały zatrzymane we wtorek i w środę przez policjantów z wydziału kryminalnego oraz ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Również w środę piekarscy dzielnicowi podczas interwencji, w pokoju 17-latka zauważyli akcesoria służące do zażywania środków odurzających. Mundurowi w trakcie przeszukania ujawnili woreczek foliowy z zawartością zielonego suszu. Wykonane badanie wskazało, że jest to marihuana, z której można było przygotować blisko 15 porcji dilerskich narkotyku. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.

Łącznie w ciągu ostatnich pięciu dni piekarscy policjanci zabezpieczyli narkotyki, z których można było przygotować ponad 1500 porcji dilerskich oraz blisko 80 tabletek ecstasy.

Wideo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również