Wiadomości z Piekar Śląskich

"Kolorowe Powitanie Wakacji" już w tę niedzielę!

  • Dodano: 2024-06-20 13:15

Już w tę niedzielę, 23 czerwca, odbędzie się piknik rodzinny "Kolorowe Powitanie Wakacji", który zaprasza wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich do wspólnej zabawy i świętowania nadchodzących wakacji. Impreza odbędzie się w Kamieniu, przy ulicy Wyspiańskiego, w godzinach 11:00-19:00.

Festiwal kolorów i radości

Na pikniku czeka na Was mnóstwo bezpłatnych atrakcji, które zapewnią rozrywkę dla całej rodziny. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni pianową imprezą, Festiwalem Kolorów i Festiwalem Baniek Mydlanych. Nie zabraknie również animacji i zabaw prowadzonych przez doświadczonych animatorów.

Strefa Food Truck i dmuchańców

Dla tych, którzy preferują bardziej leniwy wypoczynek, przygotowana zostanie strefa z food truckami, gdzie będzie można skosztować różnorodnych pyszności. Na dzieci czekają również dmuchańce, które zapewnią im godziny beztroskiej zabawy.

Wspólne świętowanie

"Kolorowe Powitanie Wakacji" to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w pięknej scenerii Parku Kamionka. Impreza będzie również świetną możliwością poznania nowych osób i integracji lokalnej społeczności.

"Kolorowe Powitanie Wakacji" już w tę niedzielę!

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: FB UM Piekary Śląskie / fot. FB UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również