Wiadomości z Piekar Śląskich

Miejska Spartakiada Przedszkolaków

  • Dodano: 2011-06-13 13:30

11 czerwca br. w sali sportowej MOSiR-u w Kozłowej Górze odbyła się III Miejska Spartakiada Przedszkolaków o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Organizatorem Spartakiady była p. Krystyna Proć - Doradca Metodyczny Wychowania Przedszkolnego, we współpracy z nauczycielami przedszkoli i piekarskim MOSiR-em.

Dziewięćdziesięcioro dzieci z 15 piekarskich przedszkoli startowało w Spartakiadzie, rywalizując w ośmiu konkurencjach. W każdej zabawie dzieci zdobywały punkty, które po zsumowaniu dawały ostateczny wynik. Rywalizacja przedszkolaków była bardzo wyrównana, toteż dwa przedszkola uzyskały jednakową ilość punktów i dopiero dogrywka rozstrzygnęła o zwycięstwie.

Pierwsze miejsce zdobyło Miejskie Przedszkole nr 1, II miejsce Miejskie Przedszkole nr 7, zaś III miejsce Miejskie Przedszkole nr 17. Pierwsze trzy miejsca uhonorowane zostały pucharami ufundowanymi przez Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, które wręczył obecny na Spartakiadzie Zastępca prezydenta Miasta - Janusz Pasternak. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i słodycze.

Autorem tekstu i zdjęć jest p. Joanna Komor.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.