Wiadomości z Piekar Śląskich

Młody piekarzanin laureatem konkursu

  • Dodano: 2021-02-11 08:00, aktualizacja: 2021-02-11 15:12

Bezpieczeństwo w trakcie ferii zimowych jest szczególnie ważne dla najmłodszych. O jego dużym znaczeniu wie 10-letni Dominik – uczeń Szkoły Podstawowej nr 13, który został laureatem konkursu organizowanego przez Policję.

Tegoroczne ferie zimowe były inne niż zwykle, jednak wszyscy – niezależnie od wieku – musieli pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Swoją wiedzą w tym zakresie wykazał się 10-letni Dominik. Mieszkaniec naszego miasta podczas zimowej przerwy wziął udział w konkursie zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu. Informacje i co ważniejsze nagrody, które dotarły do piekarskiej jednostki Policji pokazują, że chłopiec godnie reprezentował nasze miasto.

Dominik, jako reprezentant Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13, wziął udział w konkursie organizowanym przez powiat inowrocławski, we współpracy z tamtejszą Policją i został jego laureatem. Podobnie jak inni uczestnicy musiał zmierzyć się z dwoma konkurencjami polegającymi na układaniu obrazków z puzzli oraz udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Kilka dni temu zawitał do piekarskiej komendy, gdzie z rąk miejscowej profilaktyk st. sierż. Aleksandry Zydyk odebrał nagrody przesłane z inowrocławskiej jednostki. Serdecznie gratulujemy Dominikowi wiedzy i zdobytych nagród!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również