Piekarskie Stowarzyszenie Amazonek "Feniks" prowadzi zbiórkę na zakup aparatu do drenażu limfatycznego, który jest niezbędny w rehabilitacji kobiet po leczeniu onkologicznym. Aparat ten pomoże w leczeniu obrzęku limfatycznego kończyny górnej, który jest częstym powikłaniem po leczeniu raka piersi.
Jak działa aparat do drenażu limfatycznego?
Po mastektomii oraz usunięciu węzłów chłonnych, kobiety często borykają się z obrzękiem limfatycznym, który powoduje zastój chłonki w kończynie górnej. W takiej sytuacji, oprócz specjalnych elastycznych rękawów, stosuje się także masaż aparatem do drenażu limfatycznego, który wspomaga rehabilitację i poprawia przepływ limfy.
Pomóż Amazonkom w Piekarach Śląskich
Celem zbiórki jest zakup aparatu, który ułatwi rehabilitację kobietom po leczeniu onkologicznym. Każda złotówka ma znaczenie, dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
Zbiórka odbywa się za pośrednictwem platformy pomagam.pl: pomagam.pl.
Podziękowania od Amazonek
Cała grupa Amazonek "Feniks" pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy angażują się w tę zbiórkę. Wasze wsparcie jest dla nich nieocenione!