Wiadomości z Piekar Śląskich

Piłkarze Górnika Zabrze spotkali się z uczniami

  • Dodano: 2018-09-20 11:15

Adrian Gryszkiewicz i Marcin Urynowicz wraz z biurem prasowym Górnika Zabrze spotkali się dziś z uczniami Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9. Dla młodych mieszkańców Piekar Śląskich była to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć autografy i wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia z piłkarskimi idolami.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia piłkarzy i drogi, jaką musieli pokonać, zanim rozpoczęli grę w Górniku Zabrze. Następnie uczniowie zadawali pytania zawodnikom. Jak zwykle młodzi kibice wykazali się dociekliwością, a ich zapytania były nie tylko ciekawe, ale także czasem i zaskakujące. Spore zainteresowanie wzbudziły  gadżety przygotowane przez zawodników oraz wspólne zdjęcia z idolami.

Spotkanie miało na celu jeszcze większe zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu oraz zaproszenie dzieciaków na mecze ulubionych drużyn piłkarskich. Organizatorzy składają wielkie podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli ze szkoły, dzięki którym możliwe było zorganizowanie spotkania. Mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy na najbliższym meczu w niedzielę – mówił Adrian Gryszkiewicz. A ja liczę na głośny doping i gromkie brawa – dodaje Urynowicz.

Przypomnijmy, że już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 Górnik Zabrze podejmie walkę z Jagiellonią Białystok na stadionie Arena Zabrze. Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również