Wiadomości z Piekar Śląskich

Po raz kolejny walczymy o Podwórko Talentów NIVEA!

  • Dodano: 2018-05-15 09:00

Wystartowała kolejna edycja konkursu NIVEA, w ramach którego producent kosmetyczny sfinansuje w całej Polsce budowę 20 nowoczesnych placów zabaw dla dzieci. Piekary Śląskie znów powalczą o jeden z nich!

NIVEA już po raz 4. zaprasza do wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji społecznej, w ramach której nie tylko tworzy nowe miejsca zabaw, ale także uczy i rozwija zainteresowania najmłodszych. Każde Podwórko Talentów, które producent wybuduje w 20 zwycięskich lokalizacjach, składa się z 3 stref: sportowej, naukowej i artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.

W ubiegłych latach udało się zmobilizować mieszkańców do głosowania, dzięki czemu najmłodsi piekarzanie mogą dziś cieszyć się dwoma Podwórkami NIVEA przy ul. Długosza oraz ul. Piotra Skargi.

W tym roku powalczymy o nowoczesny plac zabaw przy ul. Generała Jerzego Ziętka.

Zasady głosowania:

Każdego dnia z jednego adresu IP oddać można jeden głos. Aby zagłosować na wybraną lokalizację, należy założyć konto na stronie www.podworko.nivea.pl (lub zalogować się na istniejące konto), odszukać swoje miasto i kliknąć ikonkę “głosuj”. Miejscowości podzielone są na trzy kategorie: poniżej 20 tys. mieszkańców, pomiędzy 20 a 60 tys. mieszkańców oraz powyżej 60 tys. mieszkańców. Taki podział diametralnie zwiększa nasze szanse, gdyż w głosowaniu nie będziemy rywalizować z największymi miastami w Polsce.

Dla ułatwienia podajemy bezpośredni link do lokalizacji przy ul. Gen. Ziętka: www.podworko.nivea.pl/2018/lokalizacja/422-piekary-slaskie

Głosowanie potrwa do 21 czerwca. Mamy kolejną okazję, by pokazać, jak świetnie zorganizowanym miastem jesteśmy!

Pełny regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: www.podworko.nivea.pl.

Źródło: www.podworko.nivea.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.