Wiadomości z Piekar Śląskich

Potrącenie pieszego

  • Dodano: 2013-03-21 13:30

Dzięki świadkom zdarzenia do którego doszło 20 marca o godz. 20:00, ustalono wstępne okoliczności potrącenia pieszego na skrzyżowaniu ulic Gen. Jerzego Ziętka i Papieża Jana Pawła II.

Potrącony 24 - latek z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Na drogach województwa śląskiego w tym roku zginęło już 19 pieszych. Ten wypadek też mógł mieć tragiczny finał, dlatego apelujemy o zachowanie ostrożności.

Prowadzone przez policję działania profilaktyczne mające na celu zmniejszenie ofiar wypadków drogowych, nie zastąpią zdrowego rozsądku i konieczności zachowania środków ostrożności przez samych pieszych. W tym przypadku, jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyzna wszedł na przejście dla pieszych przy wyświetlonym dla niego czerwonym świetle, wprost pod jadący samochód Fiat Panda. Policjanci drogówki którzy na miejsce wypadku dotarli po kilku minutach ustalili, że potrącony 24 letni mężczyzna był nietrzeźwy (prawie promil alkoholu). Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą funkcjonariusze z Piekar Śląskich.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.