Wiadomości z Piekar Śląskich

Powiatowy Urząd Pracy aktywizuje!

  • Dodano: 2019-06-18 10:45

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich zaprasza na szkolenie „Młodzi na rynku pracy. Wsparcie osób bezrobotnych do 30 roku życia”, a także do udziału w spotkaniu z firmą kurierską poszukującą pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego.

Już w najbliższą środę, 19 czerwca, o godzinie 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piekarach Śląskich (pokój nr 10) odbędzie się szkolenieMłodzi na rynku pracy. Wsparcie osób bezrobotnych do 30 roku życia”. Uczestnicy szkolenia uzyskają informacje na temat skutecznego poszukiwania pracy oraz form wsparcia dla młodych osób bezrobotnych. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 530272579, mailowo (kknosala@puppiekary.pl) oraz osobiście w siedzibie piekarskiego PUP-u przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14.

Z kolei tydzień później, 26 czerwca, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piekarach Śląskich odbędzie się spotkanie z firmą kurierską, mieszczącą się w Sosnowcu, poszukującą chętnych na stanowisko pracownika magazynowego – operatora wózka widłowego. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Powiatowym Urzędem Pracy, pod numerem telefonu (32) 381 58 91 wew. 108.

Zachęcamy do udziału!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.