Wiadomości z Piekar Śląskich

Przedszkole nr 4 wyremontowane!

  • Dodano: 2018-02-21 07:45, aktualizacja: 2018-02-20 12:06

Dzieci uczęszczające do Miejskiego Przedszkola nr 4 w Piekarach Śląskich już kilka tygodni temu powróciły do swoich “starych” sal, które na czas remontu placówki były dla nich niedostępne.

W ubiegły czwartek również ich rodzice mogli przekonać się, jak wyglądają efekty kilkumiesięcznej inwestycji, na które czekali od dawna. Uczestnicząca w spotkaniu Prezydent Sława Umińska-Duraj podziękowała wszystkim obecnym za zaangażowanie i okazaną pomoc, a także cierpliwość i wyrozumiałość w ostatnich miesiącach.

15 lutego w Miejskim Przedszkolu nr 4 im Jana Brzechwy w Piekarach Śląskich odbyło się pierwsze w tym roku zebranie z rodzicami. Przy tej okazji, dorośli mogli także zwiedzić świeżo wyremontowanych pomieszczenia placówki, która w ostatnich miesiącach przeszła gruntowny remont. Na co dzień, ze względu na organizacje pracy przedszkola i bezpieczeństwo podopiecznych nie jest to możliwe. Rodzice przekonali się na własne oczy, jak zmieniły się między innymi sale dzienne, łazienki czy kuchnia “czwórki”, które jeszcze nie tak dawno temu odstraszały swoim wyglądem.

Podczas zebrania, dyrektor placówki Anna Kurylas złożyła podziękowania na ręce rodziców za okazane wsparcie i wyrozumiałość w czasie trwania remontu i “przeprowadzki” dzieci. Bezinteresowna pomoc i dobre serce wielu osób, w tym również rodziców, w ogromnym stopniu przyczyniło się do szybkiego i sprawnego powrotu podopiecznych do “starych” nowych sal przedszkola. Podziękowania za cierpliwość, wyrozumiałość, a także pomoc okazaną nauczycielom i dyrekcji, złożyła również Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj, która również wzięła udział w spotkaniu.

Dalsza część zebrania poświęcona została sprawom organizacyjnym i bieżącej działalności przedszkola. Rodzice mogli zapoznać się między innymi z planem zajęć na najbliższe półrocze czy porozmawiać z wychowawcami grup i nauczycielami na temat swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.