Wiadomości z Piekar Śląskich

PUP informuje o dofinansowaniach

  • Dodano: 2021-06-02 06:30, aktualizacja: 2021-06-01 21:02

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich ogłasza III nabór wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osoby bezrobotnej i refundacje kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Dokumenty przyjmowane będą od 7 do 8 czerwca w godzinach 8.00-14.00

W ramach naboru prowadzonego w dniach 7-8 czerwca dopuszcza się złożenie wniosku wraz z wymaganymi załącznikami pocztą, przesyłką kurierską lub osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich do skrzynki podawczej mieszczącej się w poczekalni Urzędu. W przypadku wniosków nadsyłanych pocztą lub przesyłką kurierską decyduje data wpływu wniosku do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.

Grupami docelowymi (wnioskodawcy w  przypadku środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz osoby kierowane na miejsca refundowane) będą w szczególności osoby do 29. roku życia, osoby powyżej 50. roku życia, kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby długotrwale bezrobotne oraz osoby o niskich kwalifikacjach.

Regulaminy, wnioski oraz wszystkie niezbędne załączniki dostępne są na stanowiskach pracowników Centrum Aktywizacji Zawodowej lub bezpośrednio na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.

Urząd pracy informuje równocześnie, że w trybie ciągłym prowadzi nabory na:

  • staże,
  • prace interwencyjne,
  • dofinansowanie wynagrodzenia za bezrobotnych powyżej 50. roku życia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.