Wiadomości z Piekar Śląskich

Rekrutacja do nowej filii żłobka

  • Dodano: 2018-03-07 14:45

W najbliższy poniedziałek (12 marca) rozpocznie się nabór wniosków o przyjęcie dziecka do nowo powstałej Filii Żłobka Miejskiego, do którego podopieczni zaczną uczęszczać już od 1 maja.

Dokumenty będzie można składać przez 2 tygodnie – tj. do 23 marca.

Filia Żłobka Miejskiego w Piekarach Śląskich powstała w ramach realizacji Projektu “Piekarska Akademia Malucha“ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Placówka dedykowana jest przede wszystkim rodzicom powracającym na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz rodzicom bezrobotnym, którzy chcą podjąć zatrudnienie. Co ważne, na czas trwania projektu unijnego za pobyt dzieci nie będą pobierane opłaty stałe oraz opłaty za wyżywienie.

Koszty związane z bieżącym świadczeniem usług opieki nad dziećmi do lat 3 oraz opłaty za wyżywienie będą finansowane ze środków EFS przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, stanowiący maksymalny okres uczęszczania dziecka do żłobka.

Nowa Filia Żłobka Miejskiego mieści się w ścisłym centrum miasta przy ulicy Bytomskiej 81 w Piekarach Śląskich.

Rodzice, którzy deklarują chęć skorzystania z usług opiekuńczych w żłobku, muszą dostarczyć Formularz Rekrutacyjny wraz z niezbędnymi załącznikami do Biura Projektu, które mieści się w Wydziale Polityki Gospodarczej UM Piekary Śląskie – ul. Bytomska 92, pokój nr 2. Nieprzekraczalny termin złożenia dokumentów to 12 – 23 marca.

Dokumenty będą przyjmowane w następujących godzinach:

Poniedziałek: 8:00-15:30,
Wtorek – czwartek: 8:00 – 15:00,
Piątek: 8:00-13:30

Informacje oraz dokumenty do pobrania TUTAJ

Rekrutacja do nowej filii żłobka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również