Wiadomości z Piekar Śląskich

Roboty drogowe przy ul. Olimpijskiej

  • Dodano: 2022-08-08 06:00, aktualizacja: 2022-08-07 21:40

Urząd Miasta Piekary Śląskie, Referat Dróg Publicznych informuje, że w związku z budową ścieżki rowerowej, chodnika oraz nowych miejsc postojowych przy ul. Olimpijskiej od dnia 8 sierpnia nie będzie możliwości skorzystania z miejsc parkingowych wzdłuż ogrodzenia terenu MOSiR.

Zmiana miejsc parkingowych

Osoby przyjeżdżające samochodami i chcące skorzystać z obiektów sportowych, placu zabaw oraz basenu proszone są o parkowanie na miejscach postojowych przy ul. Gen. Stanisława Maczka oraz w centrum przesiadkowym przy ul. Papieża Jana Pawła II.

Roboty drogowe, budowa nowej kanalizacji, ścieżek rowerowych, chodnika oraz dodatkowych miejsc parkingowych przy ul. Olimpijskiej rozpoczęła się w lipcu i odbywa się nieopodal placu zabaw, obiektów sportowych i basenu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od poniedziałku – 8 sierpnia nie będzie można korzystać z miejsc postojowych znajdujących się wzdłuż ogrodzenia MOSiR. W związku z powyższym prosimy o szczególną ostrożność i parkowanie samochodów w wyznaczonych w tym celu miejscach. Dotychczasowe miejsca parkingowe będą wyłączone z użytkowania do końca sierpnia br.  Warto jednak zaznaczyć, że wraz z budową ścieżki i chodnika, wykonywana jest również budowa kolejnych miejsc postojowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również