Wiadomości z Piekar Śląskich

Sława Umińska-Duraj ponownie na fotelu prezydenckim

  • Dodano: 2018-10-22 12:30

Wszystko wskazuje na to, że w Piekarach Śląskich nie będzie potrzebna druga tura wyborów – ponad 66 procent głosów uzyskała Sława Umińska-Duraj, która nie dała żadnych szans swoim kontrkandydatom.

Na drugim miejscu znalazł się Jerzy Polaczek z komitetu Prawa i Sprawiedliwości z wynikiem przekraczającym 20 procent. Na trzecim miejscu uplasował się Zenon Przywara, na którego zagłosowało przeszło 7 procent uprawnionych. Najmniejszym zaufaniem piekarzanie obdarzyli Tomasza Ciska, któremu swój głos oddało zaledwie 1,6 procenta osób.

Nie są to jeszcze oficjalne wyniki, ale większość obwodów przesłała już swoje protokoły do Państwowej Komisji Wyborczej, w związku z czym trudno spodziewać się jakiejś zmiany, a piastująca przez ostatnią kadencję Sława Umińska-Duraj przez kolejnych 5 lat będzie zarządzała Piekarami Śląskimi.

Frekwencja w Piekarach była ciut wyższa niż w całym województwie, a do urn udało się 52,82 procenta uprawnionych.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Gogo

    Brawooo !!!! Pani Sławo !!!!Moje Gratulacje !!!! Odpowiednia osoba na stanowisku Prezydenta Piekar Śląskich !!!!

  • Rad

    Gratulacje ... a Pan Polaczek ??? To jakaś kpina. Pamiętam jak dziś. Dostał się do koryta czyt. Sejmu i totalna olewka. Brawo Pani Sławo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.