Wiadomości z Piekar Śląskich

SPI nie ŚPI – przegląd wraca w nowej formule!

  • Dodano: 2020-09-09 07:30, aktualizacja: 2020-09-11 09:10

Artyści będą mogli zaprezentować się podczas IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskich Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI. Z uwagi na koronawirusa wydarzenie będzie miało nieco inną formułę.

Ośrodek Kultury "Andaluzja" oraz Młodzieżowa Rada Miasta w Piekarach Śląskich zapraszają na SPI NIE ŚPI – IX Piekarski Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych. Do udziału w nim zapraszani są artyści-amatorzy i soliści. Przegląd będzie odbywał się w terminie 17.09.2020-12.03.2021 roku, kiedy przyjmowane będą zgłoszenia. Występy w ramach kwalifikacji będą odbywać się przynajmniej raz w miesiącu, we wcześniej ustalonym terminie.

W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne (amatorskie, czyli nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki) oraz wykonawcy i soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski.
 
Zgłoszenie zespołu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszeniową, która musi zostać dostarczona do OK Andaluzja. Niezbędne dokumenty dostępne są na stronie www.okandaluzja.pl oraz w załącznikach znajdujących się poniżej niniejszego tekstu.
Pierwszy z koncertów, które będą odbywać się aż do 12 marca 2021 roku, zorganizowany zostanie już 17 września 2020 roku. Ogłoszenie wyników eliminacji podane zostanie z kolei po 29 marca 2021 roku.

SPI nie ŚPI – przegląd wraca w nowej formule!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również