Wiadomości z Piekar Śląskich

Stanowiska do samospisu w Urzędzie Miasta

  • Dodano: 2021-04-19 07:00, aktualizacja: 2021-04-18 12:29

W związku z trwającymi pracami Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r. Gminne Biuro Spisowe w Piekarach Śląskich informuje, iż na terenie Urzędu Miasta funkcjonują przygotowane specjalne miejsca.

Stanowiska te są udostępniane w godzinach pracy urzędu i wymagają samodzielnego zaangażowania w celu uzupełnienia wymaganych danych w interaktywnej aplikacji (urzędnik nie wykonuje tego obowiązku za respondenta). Ponadto uzupełniająco spisać można się również na infolinii spisowej obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej pod numerem – 22 279 99 99.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach (gdy osoba objęta obowiązkiem spisowym nie będzie mogła wypełnić w żaden sposób formularza elektronicznego) rachmistrzowie spisowi będą kontaktowali się z tymi osobami telefonicznie, aby pomóc w dopełnieniu obowiązku spisowego. Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę po 4 maja br.

Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.

Na stronie internetowej https://spis.gov.pl w zakładce o spisie znajdują się istotne informacje, w tym odpowiedzi na pytania czym jest spis oraz jakie dane będą zbierane w ramach spisu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.