Wiadomości z Piekar Śląskich

Świętowali Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

  • Dodano: 2021-03-08 06:30, aktualizacja: 2021-03-07 10:20

5 marca w Urzędzie Stanu Cywilnego małżonkowie świętowali Złote, Diamentowe i Żelazne Gody.

Spotkanie rozpoczęło się od części oficjalnej, podczas której gratulacje i serdeczne życzenia jubilatom złożyła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich oraz Anita Rabsztyn – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

W piątek Złote Gody świętowali: Barbara i Stanisław Karcz, Róża i Henryk Suszlik, Maria i Henryk Baron, Krystyna i Gerard Duda, Stefania i Józef Kandzia oraz Stefania i Antoni Musik.

Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Irma i Walter Bacik oraz Maria i Henryk Moczek, zaś Żelazne Gody celebrowali Agnieszka i Józef Szkop.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mimo trudnego czasu pandemii zdecydowaliście się Państwo przyjść do Urzędu Stanu Cywilnego i świętować to ważne wydarzenie w Waszym życiu. Jesteście ze sobą już długi czas, bo pięćdziesiąt, sześćdziesiąt i sześćdziesiąt pięć lat wspólnego pożycia. To naprawdę wielkie osiągnięcie. Drodzy Jubilaci, jesteście najlepszym dowodem na to, że można zbudować trwały, szczęśliwy i wierny związek małżeński. Wszystkiego dobrego na kolejne wspólne lata – powiedziała Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Wszystkie pary otrzymały pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty. Jubilaci Złotych Godów zostali odznaczeni, w imieniu Prezydenta RP, Medalami Róży, a aktu dekoracji dokonała Prezydent Miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również