Wiadomości z Piekar Śląskich

"Uzależnienia dewastują marzenia". Konkurs skierowany do uczniów piekarskich szkół

  • Dodano: 2022-11-24 06:45, aktualizacja: 2022-11-23 21:52

Urząd Miasta Piekary Śląskie ogłasza konkurs "Uzależnienia dewastują marzenia" skierowany do uczniów piekarskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku 13 – 18 lat.

Aby wziąć udział w zmaganiach należy nakręcić krótki filmik w tematyce szeroko rozumianej profilaktyki uzależnień. Na zgłoszenia czeka się do 8 grudnia 2022 r.

Zasady konkursu

Celem konkursu jest zmniejszenie skali zjawiska uzależnień, uświadamianie na temat konsekwencji związanych z uzależnieniami od narkotyków, dopalaczy, alkoholu, fast-foodów, smartfonów itp; zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo, jakie niosą uzależnienia oraz promocja profilaktyki, a także zdrowego stylu życia.

Konkurs jest skierowany dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku 13-18 lat uczęszczających do placówek na terenie miasta Piekary Śląskie. Formą konkursu jest nagranie kreatywnego filmiku w tematyce szeroko rozumianej profilaktyki uzależnień. Nagrany film należy przesłać na pocztę mailową organizatora: kulturalnepiekary@piekary.pl. Długość filmu nie może przekraczać 60 sekund.

Komisja konkursowa przyzna nagrody rzeczowe za 3 najlepsze prace. Wyniku zostaną zaprezentowane do 12 grudnia br.

Regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również