Wiadomości z Piekar Śląskich

Wręczono nagrody "Przyjaciel Rodziny". Piekarzanka jedną z nagrodzonych osób!

  • Dodano: 2024-03-29 10:00

25 marca odbyła się LXVII Sesja Sejmiku Województwa Śląskiego, która była okazją do wręczenia statuetek laureatom konkursu „Przyjaciel Rodziny 2023”. Jedną z osób wyróżnionych tym tytułem została Anna Bednarek – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich. Nagroda została przyznana tym, którzy z największą pasją i oddaniem wspierają rodziny z terenu województwa śląskiego. Podczas uroczystości kierownik Annie Bednarek towarzyszyła Sława Umińska-Kajdan – Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

Piekarzanka, która wspiera potrzebujących

Organizatorem konkursu był Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej. Zgłoszenia mogły wysyłać samorządy, gminne, powiatowe czy wojewódzkie jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe oraz osoby prawne działające na rzecz szeroko rozumianej polityki społecznej, w tym prorodzinnej.

Urząd Miasta Piekary Śląskie zdecydował się zgłosić kandydaturę Anny Bednarek z inicjatywą „Pomoc-Wsparcie-Współpraca”. Funkcja Kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej to ogromne wyzwanie, a przyznane miano „Przyjaciela Rodziny 2023” jest owocem pełnej poświęcenia pracy. Na co dzień Anna Bednarek pracuje na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Z jej pomocą Warsztaty Terapii Zajęciowej stale się rozwijają.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również