Wiadomości z Piekar Śląskich

Wszystkich Świętych - zmiany w organizacji ruchu

  • Dodano: 2018-11-01 06:00, aktualizacja: 2018-10-31 10:39

W związku z Dniem Wszystkich Świętych na terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Od 1 listopada od godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 zmiany w ruchu wprowadzone zostaną w okolicach ulic: Bednorza, Kalwaryjskiej oraz Miarki.

Jak co roku, podczas Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w organizacji ruchu, ułatwiające dojazd do cmentarzy:

  • na ul. Kalwaryjskiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, od ul. Gen. Ziętka do ul. Bytomskiej. Na ul. Bytomskiej ustawione zostaną odpowiednie znaki drogowe i bariera,
  • na ul. Bednorza od skrzyżowania z ul. Wentylacyjną do ul. Frenzla (prawa strona) zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się,
  • na ul. Miarki od drogi 911 do parkingu przy garażach zostanie utrzymany ruch dwukierunkowy, natomiast od strony ul. Bytomskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Po lewej stronie ul. Miarki w kierunku drogi 911 na wysokości posesji nr 23 ustawiona zostanie bariera ze znakiem “droga jednokierunkowa”.

Zmiana organizacji ruchu dotyczy dni:

  • od 1 listopada godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 – ul. Bednorza,
  • od 1 listopada godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 – ul. Kalwaryjska,
  • 1 listopada od godz. 06:00 do 21:00 – ul. Miarki,

Wprowadzenie zmiany organizacji ruchu mają na celu rozładowanie ruchu spotęgowanego w okresie świąt. Prosimy wszystkich kierowców i pieszych o bezwzględne przestrzeganie poleceń osób kierujących ruchem. Jak co roku za zabezpieczenie w rejonie cmentarzy, parkingów oraz ulic o zmienionej organizacji ruchu odpowiadać będą mundurowi. Prosimy parkować w miejscach do tego przeznaczonych, a w szczególności zwracać uwagę na znaki drogowe.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.