Wiadomości z Piekar Śląskich

XII Piekarska Ustawka Sportowa. Zapisz się!

  • Dodano: 2023-12-28 11:00

Piekarskie Koła i Wojciech Krawczyk – Prezes WOPR Piekary Śląskie zapraszają na XII Piekarską Ustawkę Sportową, która odbędzie się w piątek 29 grudnia o godz. 18.00. Uczestnicy wyruszą z MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 przez Las Dioblina do zbiornika w Kozłowej Górze i z powrotem – jest to wersja trasy, którą pokonywaliście już w sierpniu tego roku.

Przed nami piekarska ustawka

XII ustawka będzie okazją do podsumowań naszych spotkań w ciągu całego roku oraz złożenia sobie życzeń świąteczno-noworocznych i zaplanowania kolejnego, “ustawkowego” roku. Tradycyjnie już na starcie nie zabraknie piekarskich policjantów, którzy przypomną uczestnikom zasady bezpieczeństwa i przytoczą statystyki z piekarskich dróg, a strażnicy miejscy kolejny raz oznakują rowery (znakowanie rowerów już od godz. 16.30). Stosowne dokumenty do wydrukowania oraz wypełnienia znajdują się w "plikach do pobrania".

Biegacze, rowerzyści, maszerujący z kijami (nordic walking), poruszają się po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Organizatorzy zalecają posiadanie odblasków, kasków ochronnych i przypominają o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu, w szczególności w oświetlenie.

Czas, w którym należy się zmieścić, to 60 minut. Nie ma czekania na spóźnialskich, czyli tych, którzy dotrą po upływie godziny od startu. Dla tych, którzy zmieszczą się w wyznaczonym czasie – czeka niespodzianka na mecie.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania z regulaminem. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia.

Regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również