Wiadomości z Piekar Śląskich

Agencja reklamowa MAVIKA - Zaufaj ekspertom!

 • Dodano: 2021-12-22 07:00, aktualizacja: 2021-12-27 08:13

Ostatnie miesiące jeszcze mocniej zaakcentowały to, jak ważna jest obecność biznesu w przestrzeni online. Konsumenci coraz chętniej i odważniej kupują w internecie, ale wraz ze wzrostem liczby zakupów, wzrosła takżeąŚkonkurencyjność. Jak zatem wyróżnić się na tle innych marek? Czy agencja reklamowa jest pomocna?

Jakie firmy powinny skorzystać z pomocy agencji?

Jeśli prowadzisz biznes online, lub łączysz działania online z offline, z naciskiem na to pierwsze, agencja reklamowa (marketingowa) będzie nieodzownym wsparciem dla komunikacji Twojego biznesu, jak i jego wizerunku. Renomowaną agencję marketingową tworzą eksperci – w zależności od agencji – ds. komunikacji, marketingu, analityki, reklam, którzy stoją na straży wizerunku Twojej firmy. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia w zakresie marketingu oraz przemyślanej strategii komunikacji, która faktycznie realizuje cele i pchnie wskaźniki w górę, zaufaj ekspertom! 

Zadania agencji reklamowej

Agencja reklamowa ma bardzo dużo obowiązków, chociaż ostateczny obszar działań dyktuje podpisana pomiędzy Tobą (firmą) a agencją umowa. Elastyczność ta ma swoje plusy: wraz z agencją możesz odpowiednio dopasować zakres i częstotliwość działań, otrzymując współpracę szytą na miarę, dopasowaną do Twoich i firmy potrzeb. Do najważniejszych zadań agencji reklamowej należą:

 • przygotowanie strategii komunikacji
 • copywriting, czyli przygotowanie treści zgodnie z SEO,
 • opracowanie materiałów graficznych,
 • przygotowanie i monitorowanie reklam,
 • analiza i raportowanie o efektach,
 • kontakt z Klientem, tudzież doradztwo w zakresie marketingu.

Dostarczając agencji jak najwięcej informacji odnośnie tego, jak funkcjonuje Twój biznes, wspólnie możecie znaleźć wyróżnik marki, o którym warto komunikować, a który zagwarantuje przewagę nad konkurencją. Doświadczenie ekspertów i Twoja wiedza branżowa pozwolą na wyróżnienie się spośród licznej konkurencji!

Jak wygląda współpraca z agencją reklamową?

Agencji reklamowych w Katowicach jest bardzo wiele, natomiast elementy, na które warto zwrócić uwagę to przede wszystkim obecność na rynku, kontakt z Klientem na etapie ofertowania, warunki współpracy i doświadczenie. Jednak gdy uda Ci się już wyłonić zwycięzcę godnego zaufania, powinieneś skierować zapytanie do takiej agencji, uwzględniając:

 • cele, jakie chcesz osiągnąć (konkretne działania zaproponuje już doświadczony zespół),
 • czas rozpoczęcia tych działań,
 • najważniejsze informacje o marce, tzn. jej wartości, docelowy wizerunek i potencjalny Klient,
 • budżet, jaki możesz przeznaczyć na działania marketingowe.

W ten sposób znacznie przyspieszysz czas oczekiwania na propozycję działań oraz ich wycenę. Często konieczna jest rozmowa lub spotkanie, aby doprecyzować oczekiwania względem współpracy.

Jeśli zależy Ci na prowadzeniu skutecznej i przemyślanej komunikacji, skontaktuj się z zaufaną agencją marketingową. Wspólnie jesteście zdziałać jeszcze więcej, a część obowiązków możesz śmiało oddelegować specjalistom w swoim fachu. Nie wierz nam na słowo – przekonaj się sam, że to działa!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.