Wiadomości z Piekar Śląskich

Dlaczego leasing Ford wart jest sprawdzenia?

  • Dodano: 2021-03-22 11:45, aktualizacja: 2021-10-01 15:17

Leasingowanie auta to doskonale znana forma finansowania. Wzięcie samochodu w leasing to zdecydowanie nie to samo co kredyt i raty. To często korzystniejsza oraz wygodniejsza opcja finansowania.

Dlaczego leasing w Ford to doskonały pomysł?

Leasingowania samochodu to szczególne połączenie dwóch znanych form kupowania bez płacenia od ręki. Leasing jest połączeniem formy kredytu z elementami dzierżawy. Procedura ta trwa i realizowana jest na podstawie warunków określonych w umowie. Podczas całego czasu leasingowania używania samochód nie staje się własnością osoby z niego korzystającej - jest on najzwyczajniej w świecie udostępniony na określony czas.
Leasing samochodu to doskonały pomysł oraz sposób na korzystanie z wybranego modelu bez uiszczania pełnej kwoty na raz od ręki. Jest on praktyczny o tyle, że używanie danego auta odbywa się na określony czas w określonych warunkach pieniężnych.

Leasing Ford - dla kogo?

Dziś już nie tylko firmy czy wielkie korporacje korzystają z leasingowania samochodu dla swoich pracowników. Jest to coraz częstsza praktyka, z której korzystają również osoby prywatne, nie posiadające firmy. W tym celu korzysta się z leasingu konsumenckiego, który wychodzi naprzeciw tym osobom, które w swoim prywatnym życiu nie chcą zdecydować się od razu na kupno samochodu a opcja leasingu wydaje się im być najkorzystniejsza.

Oczywiście, dzięki szczególnemu programowi leasingowania Ford raty do zapłaty za usługę są dużo mniejsze, a niższe raty są prostsze do wpisania w domowy budżet. Korzystanie z leasingu to okazja na wejście w amerykański świat motoryzacji. Brzmi jak spełnienie marzeń o wymarzonym samochodzie? Przede wszystkim należy wiedzieć, że to nie takie trudne do uzyskania. Po raz kolejny chcąc ułatwić klientom możliwość uzyskania leasingu Ford dołożył starań, aby potrzebne dokumenty były okrojone do minimum.

Ford opcje finansowania w Auto-Boss

Salon Auto-Boss daje możliwość wzięcia w leasing samochodów osobowych, dostawczych, nowych jak i już używanych. Jakie Ford Leasing daje możliwości?

Leasing w swojej podstawowej formie kierowany jest do przedsiębiorców, chcących wprowadzić auta do swoich firm. Zasadniczo nawet posiadając jednoosobową działalność gospodarczą możesz starać się o leasing. Ford daje swoim klientom możliwość wyboru oferty leasingowej spośród dwóch propozycji. Marka współpracuje z różnymi bankami, stąd różne warianty umów leasingowych. Każda umowa jest dokładnie omawiana przez pracownika salonu, do tego momentu, aż klient nie będzie miał żadnych pytań.

Ford udostępnia swoim klientom również możliwość, wzięcia pożyczki leasingowej, albo wynajęcia auta.

Leasing Forda - od ręki

Leasing to znakomita możliwość korzystania z dóbr motoryzacji bez posiadania własnego samochodu. Łatwy i bezproblemowy dostęp do wymarzonego samochodu. Do tego możliwość podpisania umowy na wybrany przez siebie okres czasu. Auto-Boss dba także o klientów prywatnych, dla których ma przygotowaną specjalną ofertę.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.