Wiadomości z Piekar Śląskich

Dobre hotele - czy każdy jest dobry?

  • Dodano: 2018-03-02 13:15, aktualizacja: 2018-03-02 16:03

Żaden przedsiębiorca czy właściciel jakiegokolwiek biznesu nie uważa, że jego firma jest zła. Wręcz przeciwnie, jest przekonany, że jest ona najlepsza a cała konkurencja to osoby, które nie mogą się z nim równać. Czy takie same odczucia ma klient?

Dobry przykład – dobre hotele w Zakopanem

Weźmy na tapet dobre hotele w Zakopanem. Będą one dobrym przykładem, w którym wyjaśnimy, czy wszystko dobre, co dobre. Z pewnością każdy menadżer uważa, że jego hotel jest dobrze zarządzany, oferuje gościom najlepsze warunki i w ogóle to jest raj na ziemi. Dlatego, gdy szukamy w internecie wyników po haśle „dobre hotele w Zakopanem” to taka lista jest bardzo długa. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w taki sposób określają się wszystkie hotele w Zakopanem. Czy słusznie? To zależy.

Co to są dobre hotele?

Pojęcia „dobry” i „zły” są mocno subiektywne. Bo co to znaczy „dobry nauczyciel”? Dla rodzica to taki, który w prosty sposób przekaże dziecku dużo wiedzy. Dla ucznia jest to z kolei nauczyciel, który nie będzie zadawał prac domowych i robił niezapowiedzianych kartkówek. To samo pojęcie – dwa punkty widzenia.

Dokładnie tak samo wygląda sprawa z „dobrym hotelem”. Dla każdego z nas „dobry hotel” będzie posiadał inne cechy. Omówmy te najważniejsze. Przede wszystkim dokładny adres hotelu. Jeżeli mówimy o dobrych hotelach w Zakopanem, to przy nich zostańmy. Dla części osób lepiej, gdy hotel położony jest na Krupówkach albo w niedalekiej od nich odległości. Jednak są również ludzie, którzy nie mogą znieść tego gwaru i docenią hotele położone kilka kilometrów dalej od centrum.

Udogodnienia i dodatkowa oferta

Lokalizacja hotelu to nie jedyna ważna cecha. Inną, po której poznamy dobry hotel jest wyżywienie. Nie wyobrażasz sobie, by na urlopie samemu przygotowywać jedzenie? Z pewnością dobrym hotelem będzie taki, który oferuje śniadania, obiady i kolacje (rzadko kiedy wliczone w cenę) lub ma w okolicy kilka restauracji. A może nie lubisz chodzić po górach i oczekujesz rozrywki od hotelu? W takim razie poszukasz miejsca, w którym bez problemu wypełnisz swój wolny czas. Dobre hotele w Zakopanem z pewnością dysponują wieloma udogodnieniami. Są to m.in. sauna, wiele kanałów w TV czy możliwość zorganizowania wycieczki. To miłe dodatki, do których nie każdy przykłada wielką wagę. Jeżeli należysz do takich osób, nie będziesz zwracał uwagi, czy „dobry hotel” zapewnia dodatkowe atrakcje. Twój dobry hotel ma być inny. Wystarczy, że nocą porządnie się wyśpisz, a wieczorem zrelaksujesz.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.