Wiadomości z Piekar Śląskich

Espadryle - do czego je zakładać?

  • Dodano: 2017-11-24 13:30

Espadryle to niezwykle wygodne obuwie, a dodatkowo bardzo dziewczęce. Dlatego też warto byłoby zakładać je na co dzień. Do jakich stylizacji można założyć espadryle i jaki efekt można przez to uzyskać?

Espadryle w nietypowej odsłonie

Warto pamiętać, że obecnie znane modele obuwia wykonuje się z różnych, często niestandardowych materiałów. Tak samo stało się z klasycznymi espadrylami. Obecnie można spotkać między innymi wersję na koturnie wykonaną ze skóry. Tego typu wzór pozwala na połączenie espadryli z klasycznymi jeansami lub z typowym strojem sportowym.

Odmienione modele espadryli mogą mieć również grubszą podeszwę, sugeruje blogerka Zouza.pl. Takie obuwie można łączyć z prostymi spódnicami i sukienkami, które na co dzień przeznaczone są na przykład do biura, ale także z bardziej ekstrawaganckimi strojami, wykonanymi z koronki.

Standardowe połączenia

Za standardowe uznaje się zazwyczaj espadryle w kwiaty. Z powodzeniem można założyć je do pastelowej sukienki lub spódnicy, ale także do zwykłych jeansowych spodni. Takie połączenie jest zresztą najbardziej standardowe - w takim zestawieniu to espadryle są elementem zwracającym uwagę. To, która stylizacja będzie bardziej odpowiednia w danym przypadku zależy jedynie od upodobań danej osoby.

Za mniej standardowe, jednak idące bardziej w stronę klasyki, można uznać espadryle w kolorze czarnym. To zresztą propozycja wielu projektantów. Standardowe czarne espadryle można nosić do białych spodni. W przypadku, gdy czarne espadryle mają formę niby sandałów i są wiązane na kostce, można połączyć je na przykład z sukienką. Z kolei białe espadryle lepiej dobrze jest zestawiać z jasnymi częściami garderoby, przydatne są tu zwłaszcza jasne jeansowe spodnie lub lniane i bawełniane sukienki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.