Wiadomości z Piekar Śląskich

Myjka Karcher - czy przydaje się tylko do okien?

  • Dodano: 2019-05-30 14:15

Dziś rynek przepełniają sprytne, zasilane elektrycznie gadżety, które ułatwiają codzienność. Jednym z nich jest właśnie myjka do okien, która może nieco pomóc przy jednym z najbardziej znienawidzonych etapów sprzątania. Zobacz, czy warto ją kupić i do czego jeszcze jej użyjesz, poza umyciem okien!

Mycie okien myjką parową - dlaczego warto się na to zdecydować?

Mycie okien generalnie nie należy do najprostszych czynności. Wystarczy bowiem tylko chwila dekoncentracji czy też brak zręczności, a na szybach pojawią się nieestetyczne smugi i zacieki, które będą widoczne po wyschnięciu - i zepsują cały efekt. Korzystając z myjki do okien Karcher, nie musisz się tym przejmować. Urządzenie wykorzystuje bowiem parę wodną pod dużym ciśnieniem, która perfekcyjnie radzi sobie z najróżniejszymi zabrudzeniami, a przy tym nie pozostawia smug. Efektem jest zatem perfekcyjnie czyste okno i to niemalże bez wysiłku.

Co jeszcze wyczyścisz myjką Karcher?

Choć ułatwienie tak uciążliwej czynności jak mycie okien bardzo kusi, nie chcesz wydawać pieniędzy na coś, co będziesz używać tak rzadko? Co prawda okien nie myje się codziennie, ale takie urządzenie sprawdzi się również w wielu innych, codziennych zastosowaniach. Sięgając po nie, możesz bowiem dokładnie umyć i zdezynfekować najróżniejsze elementy o gładkiej powierzchni, takie jak chociażby:

- blaty stołów wykonane z najróżniejszych materiałów;

- lady i blaty kuchenne;

- fronty i inne elementy meblowe wykonane z gładkiej płyty w połysku;

- kabiny prysznicowe i lustra łazienkowe;

- płytki ceramiczne o gładkiej, połyskujące powierzchni;

- szklane i plastikowe witryny.

Nie ulega wątpliwości, że takie urządzenie najbardziej przysłuży Ci się w łazience. W końcu kabina prysznicowa i lustro nad umywalką to miejsca szczególnie narażone na zabrudzenia i to te najbardziej uporczywe, jak chociażby kamień z twardej wody czy zacieki z mydła. Korzystając z myjki do okien, uporasz się z nimi szybko i sprawnie, a efekt końcowy na pewno Cię zaskoczy - szybki będą idealnie czyste i to bez uporczywego szorowania.

Co zyskasz, kupując uniwersalną myjkę parową?

Zastanawiasz się nad zakupem myjki parowej do okien? Być może przekonają Cię do tego następujące argumenty:

- sięgając po myjkę, nie tylko umyjesz, lecz również zdezynfekujesz powierzchnię - pozbędziesz się zatem wszelkich bakterii;

- dzięki aktywnemu odsysaniu wody, nie ma szans na to, by po umyciu pojawiły się smugi czy zacieki;

- korzystając z myjki do okien, zaoszczędzisz sporo czasu - umycie szyb zajmie Ci tylko chwilę. Co więcej, będzie Cię to kosztować znacznie mniej wysiłku niż przy tradycyjnym myciu;

- wybierając myjkę do okien z długim, teleskopowym uchwytem bez trudu dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc, np. tych bardzo wysoko - i to bez niebezpiecznego wchodzenia na drabinę czy też stawania na palcach i pracy w niewygodnej pozycji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.