Wiadomości z Piekar Śląskich

Paczkomaty blisko Ciebie w Piekarach Śląskich - odbieraj przesyłki szybko i wygodnie

  • Dodano: 2019-07-11 12:30

Czy wiesz, ile paczek codziennie przemierza Polskę od miejsca zamówienia, do miejsca docelowego? Prawdopodobnie ich liczba potrafi zaskoczyć każdego. InPost stara się sprostać oczekiwaniom klientów i dzięki coraz to nowym lokalizacjom paczkomatów w Polsce, dociera do każdego: szybko, profesjonalnie i tanio.

Nowy paczkomat w Piekarach Śląskich to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, ale przede wszystkim także chęć szybkiego dotarcia do każdego. Wystarczy spojrzeć na mapę z punktami odbioru i nadania paczek, by nie mieć złudzeń, że InPost jest liderem w swojej branży. Prawdopodobnie to dlatego, jest uważany za jedną z najbardziej skutecznych oraz profesjonalnych firm kurierskich w kraju. Jakie usługi oferuje InPost?

Szybkie nadawanie paczek – nie tylko w internecie

Paczkę InPost możesz wybrać, jako jedną z możliwości dostarczenia, podczas zamawiania towaru. Ale inną drogą jest również bezpośrednie nadanie paczki w paczkomacie. Wystarczy odnaleźć na stronie InPost najbliższy punkt i podejść do niego z paczką. Na ekranie paczkomatu wpisujemy dane swoje oraz adresata. Możliwość zapłaty kartą, to szybki sposób na zaksięgowanie wpłaty. Gdy paczkomat będący najbliżej Twojego punktu zamieszkania nie umożliwia opłaty kartą, możesz również skorzystać z mobilnej aplikacji - środki zebrane na koncie pozwolą przejść do dalszego etapu zamówienia.

InPost chcąc zapewnić bezpieczeństwo nadawania paczek, wprowadził bardzo szczegółową informację dotyczącą śledzenia przesyłek. Wystarczy wpisać numer jej nadania, a dowiesz się, gdzie aktualnie się znajduje i kiedy prawdopodobnie dotrze na miejsce. Tak działa tylko ten kurier.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij do tej instrukcji: https://inpost.pl/aktualnosci-jak-nadac-paczke-w-paczkomacie

Odbiór paczek - prostszy już nie będzie

O nadaniu paczki już wspomnieliśmy, teraz czas na odbiór. Jest tak samo intuicyjny i bezpieczny, a co najważniejsze także łatwy w realizacji. Gdy paczka jest już na miejscu otrzymasz wiadomość na telefon. Podejść wówczas do paczkomatu: wpisz numer telefonu i numer paczki, a skrzynka z Twoim towarem otworzy się. Co ważne, nie musisz samodzielnie odbierać przesyłki. Może zrobić to każda osoba, której podasz wspomniane dane. To ważne, jeśli np. planujesz dłuższy wyjazd, wakacje lub pracujesz w momencie otrzymania powiadomienia.

Paczki InPost oczekują na Ciebie w skrytce aż 48 godzin, a odebrać możesz je całodobowo. Czy jakikolwiek inny kurier oferuje taką usługę?

Masz wątpliwości, czy poradzisz sobie samodzielnie z odbiorem paczki? Tu znajdziesz opisany proces krok po kroku: https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie

Lubisz zakupy w internecie? Biorąc pod uwagę najnowsze badania konsumenckie: tak. Prędzej czy później prawdopodobnie nadasz jakąś paczkę, a korzystając z paczkomatów InPost, możesz być pewien, że paczka dotrze do Ciebie w dobrej cenie, w terminie i wygodnie zabierzesz ją do domu. Życzymy udanych zakupów i szybkich przesyłek!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.