Wiadomości z Piekar Śląskich

Parasole reklamowe - wyróżnij się w tłumie

  • Dodano: 2023-08-11 12:00, aktualizacja: 2023-08-21 11:31

Parasole reklamowe brzmią w pierwszej chwili jak pomysł pozbawiony sensu. Mogłoby się wydawać, że przecież każdy z nas ma w domu parasol, który jest pomocny w razie deszczu. Tylko później przychodzi ulewa i okazuje się, że wszystkie dostępne zabezpieczenia są popsute. Możesz ochronić swoich klientów przed deszczem. Zainwestuj w parasole reklamowe.

Parasole reklamowe jako element promocji

Parasol to wręcz idealny gadżet reklamowy do promocji firmy, ponieważ może być potrzebny o każdej porze roku. Deszcz czy śnieg, parasol pozwoli Ci nie zmoknąć w ponure dni. Parasole dzielimy na manualne i automatyczne.
Mniejsze parasole które możemy schować do torby lub placka, to parasole automatyczne. Poręczne, które można mieć zawsze przy sobie. Natomiast dłuższe o nie składanym trzonie, to parasole manualne. 

Wybierz parasol jako oryginalny i ciekawy gadżet reklamowy

Klasycznie jako upominki reklamowe są wykorzystywane kubki reklamowe lub notesy. Zdarzają się również zakładki, jeśli mówimy dalej o książkach. Jednak parasole są niespotykane i w dalszym ciągu przez wielu postrzegane jako niepraktyczne.

Tymczasem im ciekawsze i mniej spotykane rozwiązanie, tym lepiej jest ono postrzegane i zapamiętane przez klientów i odbiorców komunikatu. Dlatego jeśli szukasz pomysłu na oryginalny gadżet reklamowy, parasol sprawdzi się tutaj doskonale. 

Oczywiście dopasuj rozmiar do swoich potrzeb i tego, jakiej wielkości paczki będziesz standardowo wysyłać do swoich klientów. Możesz wybrać zarówno niewielkie podręczne akcesoria jak i duże, golfowe parasole.

Kiedy parasol sprawdzi się najlepiej jako gadżet reklamowy?

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich odbiorców, dodaj parasol reklamowy do zestawu promocyjnego książki, płyty lub kosmetyków. Wybierz go wyłącznie wtedy, kiedy organizujesz głośną premierę i wysyłasz do klientów duże paczki prezentowe. Zazwyczaj znajdują się w nich takie akcesoria, które nawiązują do kolekcji lub bezpośrednio do jednego z produktów.

Parasol to również świetny gadżet promocyjny do wykorzystania jesienią. Jeśli wybierasz się na targi związane z Twoją branżą, a wiesz, że zapowiadają deszcz, zabierz ze sobą akcesoria, która pomogą od razu rozwiązać problem osób znajdujących się w pobliżu.

Reaguj na potrzeby Twoich odbiorców i klientów i rozwiązuj ich problemy, jakie pojawiają się na bieżąco. Dzięki temu osiągniesz sukces sprzedażowy i wizerunkowy.

Postaw na oryginalne i ciekawe gadżety reklamowe - wyróżnij się w tłumie

Stawiając na gadżety reklamowe, jesteś w stanie wyróżnić się w tłumie oraz zyskać zaufanie swoich klientów i odbiorców. Jeśli wybierzesz produkty, które są oryginalne, Twoja marka zostanie lepiej zapamiętana. To z kolei przełoży się na większe zyski całego przedsiębiorstwa, a więc i Twoje.

Przekonaj się, że dobrej jakości gadżety reklamowe są w stanie zapewnić Ci wysoką sprzedaż oraz podnieść atrakcyjność Twojej oferty w oczach klientów.

Sprawdź, gdzie znajdziesz dobrej jakości akcesoria reklamowe dla Twojej firmy

Jeśli szukasz firmy, która zapewni Ci wysokiej jakości gadżety reklamowe w atrakcyjnych cenach, postaw na Gift Design. Ten dostawca wyróżnia się na rynku wysoką jakością swoich produktów oraz doskonałą obsługą swoich klientów. W związku z tym możesz mieć pewność, że wszystkie gadżety reklamowe, na jakie chcesz postawić, będą wyróżniały się na tle innych, niskiej jakości akcesoriów, które nie są atrakcyjne dla klientów. 

Parasole reklamowe - wyróżnij się w tłumie

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.